A právě tenhle sympaťák se řadí k iniciátorům výzvy, týkající se výstavby nové pergoly. Účastník krajské 1. B třídy dospělých, regionální soutěže dorostu a okresních konfrontací mužů i žáků si totiž uvědomuje, že věrné a občas hodně hlasité příznivce je třeba si za sluníčka nebo deště hýčkat..

Hráči se rozhodli, že se pokusí vybudovat pergolu do sektoru domácích vlajkonošů. Žádají aktivní hráče i širokou fanouškovskou rodinu o podporu. A hned první ohlasy na facebooku oddílu vypadají nadějně! Fotbalisté oželí zpravidla pětistovku, . Příkladem budiž Milan Plundrich, který zvolil částku 527,50. „Přece jen si musím fans hýčkat. Často chodí jen kvůli mě,“ hlásí neskromně klubová ikona. „Už jsem nevěřil že se toho dočkám. Kdejaká díra v okolí má tribuny a na nás pořád pršelo,“ sděluje Vít Zatloukal.

Jezdci se vraceli domů po vlastní ose
Jezdci Sparty mířili do Polska, zpět jeli po vlastní ose

Zmíněný Žák věnuje tisíc korun a nejde jen o peníze. Martin Kasl, což je boss cyklistických veteránů, slibuje nařezání, hoblování i montáž konstrukce. Iniciativu sportovců budeme dál sledovat a na stránkách Rokycanského deníku vás informovat o případné výstavbě. Není to ale i vhodný námět pro jiné kluby?