Sokol Radnice BFK Volduchy 1:3 (0:3). Po vítězství s vedoucím Hrádkem přijeli namlsaní ´hřebenáři´ na půdu rezervy Sokola Radnice. Cíl byl jednoznačný získat tři body, jinak by úspěch z minulého týdne ztratil smysl. Volduchy se musely obejít bez marodů Bendy a Tomáše Kratochvíla, což byl vlastně střed zálohy proti Hrádku. Tentokrát je však ve středu zastoupili Novák s F. Melkou.

Hosté z Volduch měli od prvních minut více ze hry, jejich hru ale brzdila řada nepřesností ve finální fázi. Domácí spíše nakopávali balóny na útočníky, s čímž si obrana FK bez problémů dokázala poradit. Voldušští se poprvé dostali před branku domácích po deseti minutách, příležitost Přibíka ale zůstala nevyužita. Až po čtvrthodině hry hráči Volduch udeřili. Hoblík perfektně uvolnil Melku, který přesnou ranou k tyči otevřel skóre 0:1! Neuběhlo ani deset minut a skóre se měnilo znovu. Vild poslal přesný dlouhý pas na Veselého, ten hlavou sklepl do běhu Přibíkovi, jenž nádherně přes gólmana zvýšil na 0:2! Rozjeté Volduchy dokonaly dílo radnické zkázy už po třiceti minutách! Tentokrát Šauer našel centrem Přibíka, ten předložil míč na malé vápno Hoblíkovi, kterému nezbylo nic jiného, než trefit odkrytou branku na 0:3!