Z duelů minulého kola jsme psali podrobněji o derby Strašice – Raková (3:6) i o kanonádě Mýta B s Malesicemi (5:0). Podívejme se ve zkratce na další souboje.

Příkosice – Volduchy 1:4 (0:3). Jižané prožili hororový úvod. Od 7. do 13. minuty gólmana Jelínka postupně překonali Pernica, Nedorost a Žák. Hosté pak zvolnili, ale v 56. minutě znovu Žák upravil skóre na 0:4. O čestný úspěch Čechie se postaral Krajdl pět minut před koncem.

Rozhodčí Nešpor rozdělil sedm žlutých karet v poměru 4:3.

Petřín B – Radnice 4:1 (1:0). Přes zdánlivě jasný výsledek to ještě pětadvacet minut před závěrem bylo 1:1. Domácím zajistil vedení Jandoš, ale v 55. minutě srovnal Polášek. Jenže Brácha, Provod a zkušený Vodrážka ale poslali hosty domů s prázdnou.

Město Touškov – Zbiroh 1:1, pokutové kopy 6:7. O hodně příjemné překvapení se postarali borci TJ Město. Prohrávali od 45. minuty, ale Rada vyrovnal patnáct minut před závěrečným hvizdem sudího a šlo se do penalt, které vyzněly pro hosty. Adept na baráž tak nečekaně zaváhal.

O víkendu: šest okresních týmů se představí v sobotu od 17 hodin. Atraktivní je derby Volduchy – Mýto B i zápasy Raková – Petřín B, Zbiroh – Plasy nebo Radnice – Kaznějov. Příkosičtí se podívají do Tlučné.
Až v neděli se Strašice rozjedou do Malesic. Kopou zde od 16 hodin.