Třetí tým proti prvnímu, nebo-li šlágr kola! Voldušský stadion byl v sobotním odpoledni svědkem výborné a dramatické podívané.
FK Volduchy-TJ Hrádek 3:2. Volduchy se musely v duelu obejít bez kapitána Moravce, který odcestoval na několik měsíců do zámoří. Pracovní povinnosti pak nepustily na trávník ani Nováka. Proto trenéři trochu přeskupili obvyklé posty a třeba Přibík se z pravého beka přesídlil do útoku!
Hrádek suverénně vévodí okresnímu přeboru, když do tohoto souboje ztratil pouhé tři body! Zápas začal očekávaným náporem hostů, kteří roztočili kolotoč okolo šestnáctky FK. Branka Zatloukala však ohrožena nebyla. Naopak přišla 8. minuta, kdy Hoblík prostrčil míč Přibíkovi do úniku, ten tváří v tvář gólmanovi nezaváhal a poslal balón přesně k levé tyči na 1:0! Hrádek se stavem samozřejmě spokojen nebyl, a tak se pustil do ofenzivy. Voldušská obrana ale většinu akcí zabrzdila nebo stál v brance připravený Zatloukal. Až ve 20. minutě ztratili Voldušští míč po špatné rozehrávce. Toho využili hosté k rychlé akci, na jejímž konci se díky Koželouškovi třepetal balón v horním růžku voldušské svatyně a bylo to 1:1! Domácí nepanikařili a dál zodpovědně bránili a napadali. Ve 26. minutě se ale Hrádečtí přece jen dostali do nebezpečné akce, na jejímž konci byla střela nad břevno. O tři minuty později ale jásala voldušská tribuna. To si připravil na pravé straně míč Hoblík, perfektně načasoval centr na Veselého, jenž byl na zadní tyči zcela volný. Zkušený střelec Volduch nezaváhal a pohodlně hlavičkou poslal ´hřebenáře´ opět do vedení. Ve 34. minutě se opřel do míče Šauer, prostor tří tyčí ale nenašel. Hrádek byl herně lepší, Volduchy ale bojovaly do úmoru a vyrážely do nebezpečných protiútoků. Z nich právě vytěžily obě branky v prvním poločasu!

Více přímo v Deníku.