Na trávnících okresu bylo přichystáno několik atraktivních zápasů krajských i nižších tříd.

KRAJSKÝ PŘEBOR

Chlapi FC Rokycany hostili dopoledne Lhotu u Plzně a bojovný soupeř šel v první půli do vedení. Po přestávce to dlouho na obrat nevypadalo, ale v koncovce se štěstí usmálo na FC, který vyhrál 2:1.

Slavoj Mýto zvítězil 3:0 v Holýšově. Pro domácí to byl krutý výsledek, neboť si vypracovali několik šancí. Zlikvidoval jim je však výtečný gólman Vild.

1. B TŘÍDA

Rozjeté Volduch hostily v derby Radnice a zvítězily těsně 1:0. Před poločasovou přestávkou rozhodl Nedorost.

OKRESNÍ TŘÍDY

V přeboru mužů lídr z Holoubkova vyhrál ve Skomelně 1:0 (v 85. minutě Rada). Těškov podlehl Hrádku 0:2 a Mirošov deklasoval Březinu 6:0.

Začala také okresní soutěž dospělých. Kakejcov se rozešel se Lhotou pod Radčem smírně 3:3 a na pokutové kopy prohrál 6:7. Strašice po výborném druhém poločase porazily Město Zbiroh B 7:2.

MLÁDEŽNICKÉ SOUTĚŽE

Divizní starší dorostenci FC vyhráli v Plzni na Petříně 1:0 (Kroc), ti mladší prohráli 0:5.

V krajském přebor žáků starší kluci FC Rokycany padli v Domažlicích 1:6 a ti mladší po remíze 2:2 vezli druhý bod po penaltovém rozstřelu.

Zapečetění kasičky realizovali první místostarosta Tomáš Rada a koordinátorka veřejné sbírky Alena Fellerová.