Volduchy B si hrály s ohněm

Volduchy – Překvapení se zrodilo v zápase fotbalového okresního přeboru mužů.

27.10.2011

Ilustrační fotoFoto: Foto: DENÍK/Vladimír Malinovský

FK Volduchy B–Sokol Radnice B 2:2 (0:1) a na PK 4:2. Doslova „zápas blbec“ sehráli voldušští fotbalisté proti týmu z druhé poloviny tabulky. Hlavně v prvním poločase se zápas změnil ve festival neproměněných šancí. V 7. minutě postupoval sám na branku F. Melka, jeho oblouček ale stačil gólman Sokola vyrazit. Vzápětí nebyla Gvizdova trefa uznána pro ofsajd. Ve 12. minutě se po rohu opřel do míče T. Kratochvíl, pálil však do oblak. V 18. minutě se dostal opět do trháku F. Melka a jeho pokus skončil na břevně! O minutu později pak pálil tentýž hráč levačkou těsně vedle. Ve 23. minutě si naběhl za obranu Sokola Hoblík. Ač tísněn dokázal zakončit, ale jen mimo. Ve 25. minutě si ve vápně výborně pokryl míč Veselý, z otočky pohotově vypálil k tyči, střelu však srazil gólman na roh. Hned na to naskočil na rohový kop Hoblík, mířil ale nad. Ve 33. minutě si první vážnější šanci vypracovaly i Radnice, Zatloukal ale hlavičku pohotově lapil. Ve 34. minutě předložil Václav Melka krásný balón Špelinovi, který ze šesti metrů přestřelil. Ve 35. minutě pak Moravcův centr prosvištěl okolo levé tyče a soupeř trestal. Ve 39. minutě si na trestný kop Radnic naskočil Cozl a hlavičkou poslal míč k tyči - 0:1!

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.

Rokycany byly v Tachově bez nároku

Rokycany – Vedoucí tým krajského přeboru nedal šanci exdiviznímu FC a navýšil už tak suverénní náskok.