Volduchy byly v Broumech druhé

Volduchy – Fotbalisté FK Volduchy přijali pozvání na turnaj v Broumech. Naši vyslanci cestovali v kombinované sestavě, kdy muže doplňovali dorostenci.

29.6.2011

Ilustrační fotoFoto: Jan Škrle

Hrálo se 2x 30 minut (semifinále plus o 3. místo) a 2x 40 minut (finále). Vedle Volduch se turnaje zúčastnily týmy pořádajících Broum, dále FK Svatá a TJ Kublov.

1. semifinále: TJ Broumy - FK Svatá 2:1.
2. semifinále: FK Volduchy–TJ Kublov 2:2 (0:0), 3:2 po penaltovém rozstřelu. Voldušští byli od počátku aktivnější, důraznější a hbitější, ale během prvního poločasu nedokázali proměnit několik obrovských šancí, do kterých se dostali např. Bron a Hejsek. Debutující brankář Fous musel reflexivně zakročit pouze při jediné příležitosti TJ. Na začátku druhého poločasu přišel trest. V rychlém sledu obdržely Volduchy dvě branky a měly co dohánět. Nejprve pět minut před koncem našel Hošek dlouhým pasem Zikmunda, který přehodil brankáře a snížil na 1:2! V poslední minutě pak Hoblík v obrovském závaru napálil míč do brankáře, odražený balón vybojoval na vápně Hejsek a tvrdou ranou k tyči vyrovnal na 2:2!

Na řadu přišel tedy penaltový rozstřel. Za Volduchy proměnili Hoblík, Bron, Zatloukal a mýlil se František Melka. Velké penaltové představení si připravil gólman Zatloukal, jenž vystřídal pro rozstřel spolehlivě chytajícího Fouse. Dokázal parádně zneškodnit tři penalty Kublova, a tak se Volduchy mohly radovat z postupu do finále!

Více přímo v Deníku.

29.6.2011

Medaile kuželkářům uniká

BUŠOVICKÉ SNĚMOVÁNÍ si nenechali ujít ani hasiči ze Všenic. Ti se sejdou na valné hromadě tento pátek.

Bušovičtí hasiči loni zvládli sedm zásahů

Po zesnulém Mykolovi zůstala žena a dva sirotci

Volduchy –Tragická smrt ukrajinského dělníka Mykoly Shuruty nenechala lhostejné představitele Charity a Diakonie ČCE – Západ.

Hod vánočním stromkem a stovky maličkých běžkařů: prohlédněte si videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 20. až 21. ledna 2018.

Hurt dominoval v hrádeckém Betonu

Hrádek – Festival O mistra mariáše Rokycanska láká stále více milovníků této karetní hry. K šestému pokračování zimního seriálu jich do hrádeckého Betonu dorazilo třiapadesát.