Volduchy – Fotbalisté FK Volduchy nebodovali v okresním přeboru už měsíc naplno. Změnili to až doma s nováčkem.
Volduchy–Raková B 2:0 (1:0). Volduchy začaly ospale a soupeř měl v prvních minutách míč častěji na kopačkách. Vše se zlomilo v 11. minutě, když FK předvedl parádní akci. Po narážečce se dostal k balónu Hoblík, krásnou uličkou našel Veselého, který křížnou střelou k tyči poslal Volduchy do vedení! Hřebenáři se konečně chytili a ovládli hru. V 19. minutě postupoval Hoblík sám na brankáře, při zakončení ale trefil jen nohy gólmana. Ve 29. minutě se po kličkách ve středu hřiště uvolnil Kratochvíl, vyslal pěkně do úprku Veselého, který ale při zakončení minul.

Ve třicáté minutě přišel centr FK z pravé strany, Veselý ale svoji hlavičku nasměroval do dobře postaveného brankáře. Ve 36. minutě se pak opřel do balónu Hoblík, ale pouze ´rozsvítil´ pod ztemnělým Chlumem. Ve 43. minutě kopal trestný kop Moravec, na míč letící podél branky Sokola ale nikdo nedosáhl. V poslední minutě prvního poločasu pak aktivní Tomáš Kratochvíl vybídl k zakončení Gvizda, ten ale zamířil do boční sítě.