Základní část: nejlépe na tom byl Grand Team Praha. Porazil Kařízek 2:0, Kartel 6:3, Kappu 4:0 a po remíze 1:1 s Chvátalem zvládl lépe penalty. Nasbíral 11 bodů a byl suverénně ve finále!

Druhý skončil Kařízek. Kromě zmíněné prohry zdolal Kappu 2:0, Kartel 4:0 a v nervy drásajícím souboji s Chvátalem uspěl po nerozhodném výsledku 1:1 v rozstřelu.

Třetí místo bral Chvátal, když pokořil Kartel 2:1 a v kvalifikaci už nemusel nastupovat proti Kappě. Bylo totiž jasné, že oba týmy si to rozdají o bronz. Poslední místo obsadil Kartel, když podlehl Kappě 0:2.

O 3. místo: bronz vyválčila Kappa. Bojovala s Chvátalem 0:0, na díky penaltovému triumfu se radovala z cenného poháru i slíbené večeře od šéfa firmy.

Finále: jednoznačná záležitost domácích. Útočně naladěný Kařízek rozdrtil Grand Team 4:0 a kapitán přebíral sud piva i další ceny.

Nejlepší jednotlivci: organizátoři mysleli i na individuální ocenění. Mezi tyčemi zářil domácí Vavruška, kanonýrem byl vyhodnocen Kubeša (Grand Team) a hráčem dne Aleš Sobotka (Kappa).

V sobotu: pozítří se na hřišti při vjezdu do vesnice koná pouťový turnaj. Začíná už v devět hodin, protože přihlášených místních či přespolních celků je sedm. Bude mezi nimi výlučně dámský tým, který prý trénuje zodpověděně a hodlá použít ryze ženské zbraně.

Občerstvení aktérů i fanoušků je zajištěno.

Ze čtvrtečního vydání Rokycanského deníku.