Při chuti byl Kuba Hoblík, autor pěti gólů. Kluci ale hlavně potvrdili, že to s míčem pořád umí a dokázali to i výhrou 10:6 v derby s FC (na třetiny).

Na konci tohoto týdne mají Kohouti domluvený duel s Jiskrou Domažlice. Foto FK Kohouti.

Dorostenci FC se zúčastní turnaje Hořovic

Hořovice – Konečně se přiblížilo zápolení na fotbalových hřištích.

Jedním z nich bude dorostenecký turnaj v Hořovicích ve dvou věkových kategoriích po šesti týmech.

„Fotbalovému oddílu SK Hořovice se podařilo zareagovat na konec soutěží uspořádáním velmi kvalitně obsazeného turnaje pro dorosteneckou kategorii. Novinkou pro letošní ročník je kromě staršího i zapojení mladšího dorostu,“ prozradil Jindřich Landa z kolektivu pořadatelů.

Týmy sehrají celkem šedesát utkání o víkendech od 22. května do 20. června. „Letošní účast se podařilo zkvalitnit přihlášením týmů FC Písek, FC Rokycany a Petřín Plzeň, hrajících druhou nejvyšší soutěž v Čechách. Zbylé účastníky doplňují pořadatelé z Hořovic, dále ABC Braník a Tatran Sedlčanyz divizních soutěží,“ uvedl Landa.

Klubový boss Slavoje Mýto Radek Koula se poctivě stará o stav hlavní hrací plochy v areálu na Letné. Už v pátek se tu představí domácí proti Sencu Doubravka. V pozadí je téměř dokončený objekt se šatnami a oddílovým zázemím!
Mýto přivítá v pátek Doubravku

V Hořovicích využijí konečně novou umělou trávu, která projde zatěžkávací zkouškou. Do hlediště se možná dostanou i diváci. „SK Hořovice zvou na utkání svých týmů, pokud bude alespoň částečně povolena kvóta pro diváky, fanoušky na novou umělku. O jednotlivých kolech turnaje budou probíhat pravidelné reportáže společně s bohatou fotogalerií na hořovickém webu a v regionálních mutacích Deníku,“ dodal Jindřich Landa.

Mládí FC se utká s rezervou mužů

Rokycany – Po nucené (a dodejme, že nepříjemně dlouhé přestávce) se začínají aktivizovat fotbalová družstva z Husových sadů. Na středeční podvečer je mimo jiné domluvené tréninkové střetnutí dorostenců FC (Česká liga) proti záloze dospělých (1. A třída).

Výkonný výbor OFS jedná zítra

Rokycansko – Především o zahájení podzimní části sezony 2021/2022 budou zítra diskutovat členové výkonného výboru okresního fotbalového svazu.

Ještě předtím ale zváží možnost přípravných utkání v návaznosti a aktuální protiepidemická opatření. Asociace pro tyto případy schválila proplacení odměny pro rozhodčí.

Projekty Můj první gól a Měsíc náborů pokračují do prázdnin

Rokycansko – Květen a červen se ponesou ve znamení projektu Můj první gól a jeho hlavního pilíře, tedy Měsíce náborů. I v omezených covidových podmínkách podpoří FAČR náborové akce po republice s cílem přivést nebo vrátit děti ke sportu a fotbalu. Pokud vás informace zaujala, kontaktujte předsedu OFS Václava Havránka (602 661 173) nebo trenéra Matěje Spěváčka (721 020 036).(mh)