Březina – Radnice B 0:6 (0:4). Domácí neměli proti lídrovi nárok: 18. R. Štěpánek, 27. Engl, 29. R. Štěpánek, 41. Koníček, 49. T. Buchanec, 63. R. Štěpánek.

Dobřív – Těškov 9:1 (3:1). Jižané pořádali zejména po obrátce manévry. Hattrickem k nim přispěl Švejda, dvakrát skóroval Šíša a jednou T. Koudelka, Turek, Monhart i Kanta. Za poražené korigoval Florián.

Raková B – Kakejcov 2:1 (0:0). Vše podstatné se událo v posledních deset minutách. Domácím zajistil vedení Jaroslav Šilhánek, Starinský v 85. minutě srovnal, ale vzápětí rozhodl Živný.

Holoubkov – Mirošov 3:1 (1:1). V první půli pálili přesně Rada, respektive Pliml. Hned po přestávce však Beran s Teplým zasadili hostům dva direkty.

Hrádek – Cheznovice 1:4 (1:1). Na vedoucí gól Kotnauera ještě stihl odpovědět Šíma. Závěrečná čtvrthodinka byla sólem Tomáše Šťastného, který stihl hattrick.

Strašice – Skomelno 6:0 (3:0). Hosté do tohoto střetnutí dotírali na vedoucí Radnice, jenže narazili: 20. Štych, 30. Pospíšil, 45. Štych, 56. Hrách, 69. Huttr a 83. Pospíšil.

Aktuální stav: vedou Radnice B s 15 body. Druhý Holoubkov je zpět o tři a třetí Skomelno o čtyři body.

OKRESNÍ SOUTĚŽ - Volduchy B pořádaly střelecký den, odnesla to záloha Mirošova

Rokycansko – Můj dům, můj hrad platilo až na jednu výjimku ve fotbalové okresní soutěži mužů.

Volduchy B – Mirošov B 11:1 (9:0) – 7. Melka, 8. Gvizd (penalta), 10. Žák, 11. Basl (penalta), 15. Straka, 18. T. Kratochvíl, 23. Zlatohlávek, 28. J. Kratochvíl, 39. Zlatohlávek, 84. Boháč (vlastní), 90. Zlatohlávek – 82. Pařízek.

Břasy – Strašice B 4:0 (0:0) – 7. Šauer, 61. Goth, 79. a 81. Pfeifer.

Zbiroh B – Příkosice B 2:1 (1:1), penalty 4:3. Za domácí ve 36. Pražský, za Čechii o minutu dříve Lukeš.

Líšná – Němčovice 7:1 (3:1) – 2. a 6. Drahovzal, 16., 71. a 82. Kinzler, 85. a 86. Švehla – 28. Lehký.

Lhota – Dobřív 0:1 (0:0) – v 50. minutě rozhodl Nguyen Duc Thang.

Pořadí: vedou Volduchy B se 13 body. O jediný bod méně mají Primalex Břasy a Dobřív B.

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ - Strašičtí žáci zdolali Mýto

Rokycansko – Fotbalový okresní přebor se týká i starších žáků. Ve třetím kole Raková rozdrtila Mirošov 7:1, Strašice vyhrály těsně 3:2 s Mýtem a pak se dařilo hostům. Hrádek zvítězil ve Volduchách 8:3 a Radnice ve Zbiroze 7:3. (mah)