FC Rokycany B – Volduchy 5:2 (3:0). Domácí nastoupili posíleni o Lukáše Aubrechta. Byl to právě on, kdo zařídil rezervě FC dvoubrankový náskok. Nejprve přesně mířenou ranou a poté dorážkou, když předtím pálil do tyče a stihl se míče znovu zmocnit. Před poločasovým oddychem se prosadil po rohovém kopu také Pfeifer.

Volduchy, které po zápase čekala atraktivní cesta do sklepů plzeňského pivovaru, to však nezabalily. Hrozily ze vzduchu a dvakrát po rohových kopech snižovali Žák, respektive Hoblík. Favorizované Rokycany přitopily pod kotlem a Aubrecht završil hattrick, i když zadáci TJ marně reklamoval ofsajd. Konečnou podobu výsledku stanovil v 85. minutě Planeta.

Volduchy se v sobotu odpoledne přesunou na umělku do Zruče, kde vyrukují na soupeře ze SRN.