Fotbalisté Mýta B (1. B třída) hostili po dlouhé pauze Těškov (přebor okresu). Domácí zvítězili přesvědčivě 4:0 po poločase 2:0.

O první gól se až ve 41. minutě postaral Lupač po akci Bejčka s Vonáskem. Těsně před odchodem do kabin vybojoval uprostřed hřiště míč Jan Melka a samostatnou akci zakončil kolem vybíhajícího gólmana. Deset minut po obrátce Končal našel Hlaváčka, který prodloužil míč na Tomáše Hatinu a bylo to 3:0. Konečnou podobu výsledku dal po Bejčkově uličce Šmíd.

Mýto B splnilo roli favorita. mělo navrch a neproměnilo řadu dalších šancí. Hosté útočili ojediněle, ale gólman Matouš byl vždy na místě.

Sudí Bogdan karty nepotřeboval a přivedl mužstva na trávník v sestavách:

Mýto B: Matouš, Anténe, Hatina, M. Melka, Veverka, Vonásek, Bejček, J. Melka, Pfeifer, Lupač, Mackovič střídali Hlaváček, Končal, Šmíd, Zbuzek, Masec).

Těškov: Szalai (46. tesař), Florián, Mencl, Tůma, Vávra, Dongres, Fuchs, Hadroušek, Mottl, Pondělík, Onufriy (Balý, Pacák, Kára).