Žichovice – Rokycany B 2:0 (1:0)

Utkání začalo opatrně a Rokycany zařadily spíše defenzivní převod. Domácí si postupem času vytvořili několik zajímavých příležitostí, ale proměněná byla až ta ve 20. minutě. Po pohledné kombinaci se dostal k míči Říha, který zvedl hlavu a přesně namířil přihrávku na nabíhajícího Jiřího Motla. Ten už se zakončením neměl problém – 1:0.

Druhý poločas začal, jak skončil první. S územní převahou hráli lépe domácí, kteří určovali tempo hry. Žichovice se stále častěji dostávaly na dostřel branky, pojistka se ale povedla vstřelit až v 72. minutě. Za obranu hostů byl šikovně vyslán Karel Krejčí, který si tváří v tvář Wohlmuthovi poradil. Následně se zápas už jen dohrával, oba týmy prostřídaly a brankáři byli vesměs nezaměstnaní.

V dresu Žichovic na trávník vyběhla nová posila, známá fanouškům Slavoje Mýto. Jan Havel sice obdržel žlutou kartu, jinak se mu jeho premiéra v bílém dresu vydařila.

Sestava Rokycan B: Wohlmuth – Klír, Holek, Pražský (85. Bittera), Pliml, Varga, Lev, Hájek (66. Kulle), M. Drábek, Chmelíř, J. Drábek (79. Hubert).

Dnes: dorazí do Husových sadů Žákava, která naposledy rozstřílela Plzenec 12:0. Výkop je v 17 hodin.