VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Západočechů je v divizi A osm. Rokycany začínají doma se Zličínem

Rokycany - Druhý srpnový víkend je před námi a s ním i zahájení fotbalových divizních soutěžích. Přinášíme los skupiny A, ve které mají Západočeši osm zástupců.

4.8.2014
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Archiv HD

Plzeňský kraj reprezentuje pět mužstev a jsou mezi nimi omlazené Rokycany! Derby absolvují s Doubravkou, Tachovem, Sušicí a Klatovy. Rovněž duely s Chebem, karlovými Vary nebo nováčkem z mariánských Lázní budou prestižní záležitostí.

1. kolo neděle 10. 8. v 17:00: Mariánské Lázně-Hořovicko (SO 15:00), FC Rokycany-Zličín (SO), Hvězda Cheb-Aritma Praha (SO 10:15), Táborsko B-Čížová (10:15), Milevsko-Doubravka, Karlovy Vary- Tachov (10:30), Sušice-Malše Roudné, Český Krumlov-Klatovy (SO).

2. kolo neděle 17. 8. v 17:00: Hořovicko-Klatovy (SO), Malše Roudné-Krumlov (10:15), Tachov-TJ Sušice (SO 15), Doubravka-Karlovy Vary (SO), Čížová-Milevsko (SO), Aritma-Táborsko B (SO 10:15), Zličín-Cheb (SO 10:30), Mariánské Lázně-Rokycany (SO, 15).

3. kolo neděle 24. 8. v 17:00: Rokycany-Hořovicko (SO), Cheb-Mariánské Lázně (SO 10:15), Táborsko B-Zličín (10:15), Milevsko- Aritma Praha, Karlovy Vary-Čížová (10:30), Sušice-Doubravka, Český Krumlov- Tachov (SO), Klatovy- Malše Roudné (SO).

4. kolo neděle 31. 8. v 17:00: FK Hořovicko-Malše Roudné (SO), Tachov-Klatovy (SO), Doubravka-Krumlov (SO), Čížová-Sušice (SO), Aritma Praha-Karlovy Vary (SO 10:15), Zličín-Milevsko (SO 10:30), Mar. Lázně-Táborsko B (SO 15), Rokycany-Hvězda Cheb (SO).

5. kolo neděle 7. 9. v 17:00: Hvězda Cheb-Hořovicko (SO 10:15), Táborsko B-Rokycany (10:15), Milevsko-Mariánské Lázně, Karlovy Vary-Zličín (SO 14:00), Sušice-Aritma Praha, Krumlov-Čížová (SO), Klatovy-Doubravka (SO), Malše Roudné-Tachov (SO).

6. kolo neděle 14. 9. v 17:00: Hořovicko-Tachov (SO), Doubravka-Malše Roudné (SO), Čížová-Klatovy (SO), Aritma-Český Krumlov (SO 10:15), Zličín-Sušice (SO 10:30), Mariánské Lázně-Karlovy Vary (SO 15:00), Rokycany-Milevsko (SO), Hvězda Cheb-Táborsko B (SO).

7. kolo neděle 21. 9. v 16:30: Táborsko B-Hořovicko (10:15), Milevsko-Cheb, Karlovy Vary-Rokycany (SO 14:00), Sušice-Mariánské Lázně, Český Krumlov-Zličín (SO), Klatovy-Aritma (SO:15), Malše Roudné-Čížová (SO 10:15), Tachov- Doubravka (SO).

8. kolo neděle 28. 9. v 16:30: Hořovicko-Doubravka (SO), Čížová-Tachov (SO), Aritma Praha-Malše Roudné (SO 10:15), Zličín-Klatovy (SO 10:30), Mariánské Lázně-Český Krumlov (SO 15:00), Rokycany-Sušice (SO), Hvězda Cheb-Karlovy Vary (SO 10:15), Táborsko B-Milevsko (10:15).

9. kolo neděle 5. 10. v 16:00: Milevsko-Hořovicko, Karlovy Vary-Táborsko B (SO 14:00), Sušice-Cheb, Český Krumlov-Rokycany (SO), Klatovy-Mariánské Lázně (SO), Malše Roudné-Zličín (SO), Tachov-Aritma Praha (SO), Doubravka-Čížová (SO).

10. kolo neděle 12. 10. v 16:00: Hořovicko-Čížová (SO), Aritma-Doubravka (SO 10:15), Zličín-Tachov (SO 10:30), Mariánské Lázně-Roudné (14:00), Rokycany-Klatovy (SO), Hvězda Cheb-Krumlov (SO 10:15), Táborsko B-Sušice (10:15), Milevsko-Karlovy Vary.

11. kolo neděle 19. 10. v 15:30: Karlovy Vary-Hořovicko (SO 14:00), Sušice-Milevsko, Český Krumlov-Táborsko B (SO), Klatovy-Hvězda Cheb (SO), Malše Roudné-Rokycany (SO), Tachov-Mariánské Lázně (SO), Doubravka-Zličín (SO), Čížová-Aritma Praha (SO).

12. kolo neděle 26. 10. ve 14:30: Hořovicko-Aritma Praha (SO), Zličín-Čížová (SO 10:30), Mariánské Lázně- Senco Doubravka (14:00), Rokycany-FK Tachov (SO), Cheb-Malše Roudné (SO 10:15), Táborsko B-Klatovy (10:15), Milevsko-Český Krumlov, Karlovy Vary-TJ Sušice (SO 14:00).

13. kolo neděle 2. 11. ve 14:00: Sušice-Hořovicko, Český Krumlov-Karlovy Vary (SO), Klatovy-Milevsko (SO), Malše Roudné-Táborsko B (SO), Tachov-Hvězda Cheb (SO), Senco Doubravka-FC Rokycany (SO), Čížová-Mariánské Lázně (SO), Aritma Praha-Zličín (SO 10:15).

14. kolo neděle 9. 11. ve 14:00: Hořovicko-Zličín (SO), Mariánské Lázně-Aritma Praha (SO), Rokycany-Čížová (SO), Hvězda Cheb-Doubravka (SO 10:15), Táborsko B-Tachov (11:00), Milevsko-Malše Roudné, Karlovy Vary-Klatovy (sobota), Sušice Český Krumlov.

15. kolo neděle 16. 11. ve 13:30: Český Krumlov-Hořovicko (SO), Klatovy-Sušice (SO), Malše Roudné-Karlovy Vary (SO), Tachov-Milevsko (SO), Doubravka-Táborsko B (SO), Čížová-Hvězda Cheb (SO), Aritma Praha-Rokycany (SO 10:15), Zličín-Mariánské Lázně (SO 10:30).

Autor: Václav Havránek

4.8.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační snímek.

Pět mostů je v žalostném stavu

Plavec Šefl (na snímku) měl pozitivní dopingový test na kokain

Plavec Šefl měl pozitivní dopingový test na kokain

Hokejisté zdolali Kaznějov

Rokycansko – Hokejisté v regionu pokračovali i těsně před svátky v mistrovských bojích.

Předškoláci pustili balónky

Rokycany - Přáníčka Ježíškovi odesílaly v pátečním odpoledni z centra Rokycan desítky kluků i děvčátek z mateřských škol.

Formanova zdravice po 50 letech a heroinoví Makedonci: nejlepší videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 16. až 17. prosince 2017.

Meteorologové varují: Řidiči a chodci, pozor na náledí!

Západní Čechy - Meteorologové varují před tvorbou náledí během noci na pondělí.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT