Krajský přebor: jen pro pořádek připomínáme, že Rokycany kopou s Doubravkou už v pátek večer v Břasích.

1. A třída: Čechie Příkosice bojuje o páté místo, což je pro nováčka postavení lichotivé. Nebýt zranění několika klíčových hráčů, mohlo to být ještě lepší. Poslední utkání absolvují jižané v sobotu pod hradem Rabí se Žichovicemi. Soupeř je ohroženým přímým pádem a nemusí mu stačit ani tři body. To v případě, když Bezdružice zdolají TJ Město Zbiroh. Tým z Tachovska se dvou střetnutích ve vyhnanství mohl vrátit domů.

1. B třída: všechna utkání našich celků se hrají v sobotu od 17 hodin. Magnet skupiny C se koná v Hrádku. Pořádající TJ hostí Rokycany B. Zatímco domácí mají teoretickou šanci alespoň na baráž o udržení, potřebuje rezerva FC bodovat naplno kvůli účasti v kvalifikaci o 1. A třídu. Lze totiž předpokládat, že Chotíkov nezaváhá v Rakové, jíž po senzační výhře ve Zruči už o nic nejde.

Mýto přivítá Černice a Slavoj chce přispět k oslavám jubilea třemi body!

Krajská soutěž dorostu: vesměs v neděli kopou mladíci z Rokycanska. Zbiroh hostí v 10.15 Rakovou, Strašice si to rozdají od 10 hodin s Dýšinou a Rokycany B se stěhují do Stříbra. Znovu pojedou starší žáci, doplnění o čtyři dorostence.