ZbirohB–Radnice B 4:3 – zájem o utkání byl veliký a divácká návštěva byla srovnatelná se sobotním utkáním „A“ týmu s Nýrskem. Do vedení se dostali domácí hned po pěti minutách, když trestný kop ze 30 metrů nádherně do šibenice trefil Petr Kotva. Na 2:0 Zbiroh zvýšil po rychlé akci po pravé straně, kterou ve 13. minutě začal přesnou rozehrávkou brankář Luža.

Prusík vysunul Razíma, a ten centrem od rohového praporku našel před brankou Marchala, který s přehledem skóroval. Marchal o chvíli později běžel sám na radnického gólmana, ale ten jeho „blafák“ vystihl. Ve 22. minutě zatáhl míč po levé straně opět Marchal, našel nabíhajícího Staňka, který v plném běhu hlavou s pomocí břevna skóroval.

Hosté dokázali snížit ve 27. minutě po rohovém kopu se střela vyražená gólmanem od Staňkovy nohy dostala do sítě. Rozladěné Radnice B se vrátily do hry v 57. minutě, když snižovaly na 2:3. O šest minut později však vystřelil na branku hostí Marchal. Jeho střela se odrazila od tyče a dobíhající Ruda Pražský dokázal zvýšit na 4:2. Jako poslední se zapsal do střelecké listiny hostující Procházka. Proměnil pokutový kop, který nařídil rozhodčí Mála za faul.

V tabulce si vítězové upevnili druhou příčku, která by mohla být i postupová.

Líšná–Raková B 2:3 – hosté se loučili se sezonou ziskem tří bodů. Za poražené dvakrát pálil do černého Ludvík, za hosty Vrba, Vlastimil Štincík a Procházka.

Příkosice B–Holoubkov B 3:0 – v páteční předehrávce se o fotbalové koření postarali Mála, Jan Novák a Pražák.

Skomelno B–Volduchy B 4:2 – teprve druhá výhra borců pořádajícího klubu v sezoně. Podíleli se na ní Hůla, Tauš a Králík. Za poražené, kteří nastupovali jen v devíti a kádr zkompletovali později, jednou skóroval mladý sudí Plundrich, jemuž nahrál Straka.

Cheznovice B–Strašice B 1:5 (1:2) – sousedské derby vyznělo pro Spartak. Třikrát se prosadil Radek Štych a dvakrát Pour. Autorem čestného úspěchu poražených byl Hozák.

Jak vypadá čelo tabulky: 1. Radnice B 54, 2.Zbiroh B 42, 3. Strašice B 34, 4.Kařez 32 bodů, atd.

V. Havránek, P. Kugler