Fotbalisté TJ Město Zbiroh rozdrtili v utkání krajské 1. A třídy VD Luby 6:1 (3:1). Dvakrát skóroval Brož, jednou Karfiol, Marchal, Jan Jurina a Rada.

Výborný výkon z Nepomuku tentokrát domácí „osladili“ góly! Hosté se sice dostali do vedení po chybě v domácí obraně, ale za dvě minuty Karfiol hlavou vyrovnal. Do přestávky se ještě dvakrát trefil Brož. Na první gól mu míč před branku přihrál po pěkném sólu po pravé straně Bystřický a druhý dal z trestného kopu. Ve druhém poločase na 4:1 zvyšoval Marchal z pokutového kopu, který nařídil sudí za faul na exekutora. Na 5:1 dával Jan Jurina, který se prosadil individuálně středem mezi obránci. Účet zápasu uzavřel Rada po Jurinově přesné uličce a stanovil na konečných 6:1.

Soupeř, který měl před zápasem o pouhé dva body méně, působil chvílemi velice rozpačitě a v obranné fázi až naivně. Údajně několik hráčů ze základní sestavy hostí dalo přednost oslavě kulatých narozenin člena oddílu.

Sestava: Petr Mulač, Hruška, Jan Jurina, Stanislav Jaroš, Jan Mulač, Švehla, Karfiol, Ladislav Bystřický, Michal Jaroš, Brož, Marchal, střídali Jankovský, Dubček, Šašek, Rada. Připraveni byli Svěchota, Smitka, Sklenář a R. Jurina.

(pkug)