Horní Bříza–Zbiroh 5:0 (3:0) – domácí si vedou naprosto suverénně a během deseti kol neztratili ani bod. Nekorespondovalo to však s jejich místy až nevybíravou hrou. Pro zranění odstoupili Michal Jaroš, Ladislav Bystřický a Křišťan, na něhož lze nedovolený zákrok označit jako likvidační. Přičteme-li k uvedeným zraněním nevýrazný výkon Zbiroha. dojdeme k nelichotivému výsledku.

V 8. minutě zaznamenal lídr po sporné situaci (míč nebyl celým objemem za čárou, ale podle asistenta ano) první gól. Ve 32. minutě po zbytečné přihrávka dozadu inkasovali hosté podruhé a ve 39. minutě brankářem vyražený míč obrana včas neodkopla.

Pak se Bříza prosadila až v 72. minutě po rohovém kopu a přesné hlavičce. Tečku učinil soupeř v 79. minutě po další ze špatných přihrávek a debakl byl na světě.

Základní sestava nastoupila takto: Hruška, Jan Mulač, Stanislav Jaroš, Jurina, Zajíček, Brož, Křišťan, Michal Jaroš, Marchal, Ladislav Bystřický, Karfiol (střídali Ludvík, Kugler a Rada).