Přebor mužů

TJ Sušice–FC Rokycany, neděle v 17 hodin. Město v šumavské bráně nemůže být na své borce pyšné. Sušičtí jsou v krizi a po několika sezonách v přeboru i v divizi to vypadá na sestup.


S prázdnou by nemuseli odjíždět od Otavy ani naši vyslanci, i když jim budou chybět Brož, Pytlík, Schveinert a Procházka. Otazník visí i nad startem Martina Scheinherra. „Připraveni ale budou dorostenci Marek Jedlička a Fiala,“ uvedl spolupracovník Pavel Grimm.

1. A třída

Luby–Slavoj Mýto, sobota v 17 hodin. Hosté se usadili na poslední pozici, ale dlouho na ní být nechtějí. Bod od Klatov by mohl být náznakem zlepšení.

Zbiroh–Žákava, neděle v 10.15. Narazí na sebe týmy, jimž jarní část vychází skvěle! Hráči TJ Město věří, že jižany potrápí. Žákava ale chce do baráže. Loni ji absolvovala o udržení, nyní by zkusila postup!

1.B třída

Kaznějov–Příkosice, sobota v 17 hodin. Sestupem ohrožení seveřané zkusí nekompletní Čechii překvapit. Zkušený kádr jižanů má ale pro strach uděláno.

Zruč–Raková, sobota v 17 hodin. Další konfrontace se seveřany, kteří chtějí potrápit z druhé pozice vedoucí Příkosice. Rakovští by po hubené remíze s Malesicemi neradi prohráli.


Mládež
Krajská soutěž dorostu: sobotních předzápas přeboru mužů Rapid Plzeň–Tachov obstarají v Plzni na Lopatárně mladíci TJ Město Zbiroh (14.30).
V neděli v 10 hodin začne derby Raková–Rokycany B. Spoje Plzeň hostí Strašice a Hrádek se rozjede ráno do Starého Smolivce.
Krajská soutěž žáků: Kaznějov–Rokycany B (sobota ve 14.30), Strašice–Nýřany (v sobotu od 14.30) a v neděli ve stejném čase Radnice hostí Horní Břízu.