Podrobněji jsme v týdnu psali o derby krajské 1. B třídy v kopané mezi Radnicemi a Příkosicemi. Podívejme se na další utkání našich zástupců:

Slavoj Mýto B – Raková 0:0, pokutové kopy 5:4

Na náhradním hřišti se před stovkou fanoušků hrálo spíše mezi šestnáctkami. Výjimkou byla šance hostujícího Kořínka, kdy Vild zastavil míč na brankové čáře.

Druhý poločas ovlivnilo vyloučení domácího Šobáně v 51. minutě. Přesilovku Raková nezužitkovala a na aktéry čekal rozstřel. Poměrem 5:4 ho zvládli domácí.

  • Mýto B: Matouš, Šobáň, Ulrich, Barczik, Vild, Veverka, Brož, Jakub Sloup, Smitka, Lupač (65. Pěnkava, 81 Anténe), T. Hatina (46. Hlavička). Trenér Lang, vedoucí týmu Basl.
  • Raková: Šilhánek, Kašpar, Reitspies, Štincík, Bůcha, Rottenborn, Jakub Procházka, Bartoš, Smitka, Vohár, Kořínek.

Zbiroh – Holoubkov 4:3 (2:2)

V šesté minutě se prosadil Lukeš a domácí vedli. Nikoliv dlouho, protože Teplý srovnal. Proti byl znovu Lukeš, ale vzápětí zařídil stav 2:2 Zajíček.

Po změně stran si právě Zajíček dal vlastní gól a Zbiroh měl znovu navrch. To už byli hosté jen v deseti, když po druhém napomenutí musel do sprch Teplý. Přesto nováček dokázal potřetí skórovat (v 80. minutě Vintrem), jenže do kolen ho srazila trefa Bystřického v 86. minutě.

Nýřany – Hrádek 4:2 (1:1)

Hosté jsou téměř odsouzeni k pádu do okresu. Na severu zanechali dobrý dojem. V první půli vyrovnával Hrubý a další góly padaly v závěru, kdy týmy končily v deseti (za Hrádek vyloučen Král). Nepříznivý stav korigoval Pérez.