MINULÉ KOLO

Volduchy by chtěly po roce zopakovat baráž. Tentokrát o postup do 1. A třídy, ale zaváhaly v derby s Mýtem. Rovněž další adept na prodloužení sezony z Rakové neuspěl.
Na chvostu naopak ožil Zbiroh, ale možná pozdě.

Radnice – Kaznějov 4:4 (3:2) a penalty 2:4. Během úvodních deseti minut padly tři branky. Nejprve se trefili hosté, ale vzápětí Habr s Poláškem stav otočili. Za stavu 2:2 ihned kontroval Fencl a po obrátce gólové hody pokračovaly. Za Radnice upravil Kroc v 81. minutě na 4:3, jenže oslabení seveřané (dvě červené karty vyfasovali v 70. minutě) stihli vyrovnat. V nastaveném čase musel předčasně do sprch domácí Polášek a při rozstřelu byli Kaznějovští jistější.

Volduchy – Mýto B 0:0, pokutové kopy 1:2. Domácí byli papírovým favoritem, ale vyšli střelecky naprázdno. Platilo to i penaltách, kdy exekutoři na obou stranách neoslnili. Přesto rezerva Slavoje B vezla druhý bod a je prakticky zachráněná.

Raková – Petřín B 2:3 (1:1). Rottenborn zajistili domácím vedení, jenže Plzeňané brzy vyrovnali. Po obrátce hosté dvěma slepenými góly odskočili na 1:3 a Bartoš už stačil jen snížit.

Malesice – Strašice 11:0. Výsledek hovoří za všechny komentáře. Po pětibrankovém přídělu v první půli nepřešel střelecký apetit domácí ani po přestávce.

Tlučná – Příkosice 0:1 (0:1). V osmnácté minutě byl autorem jediné branky Tomáš Jelínek a prohra seveřanů přišla vhod sestupem ohroženému Zbirohu.

Zbiroh – Plasy 3:0 (0:0). Borci TJ Město ožili, ale je otázkou, zda už to není pozdě. Skóre otevřel Hrabák, v 81. minutě zvyšoval Veselý (jinak brankář) na 2:0 a hned na to se strhla mela, oceněná dvěma červenými kartami. O poslední zásah se postaral Sůva.

Aktuální stav: Kaznějov je už několik kol v krajské 1. A třídě, ale o baráž se ještě bojuje. Stejně jsou na tom Město Touškov a Volduchy, s dvoubodovým odstupem číhá Raková.