Rapid Plzeň B–Město Zbiroh 1:2 (1:1). Hosté nastupovali v nekompletní sestavě a příležitost tudíž dostalo hned několik hráčů širšího kádru (David Onodi, Pražský, Ludvík, Prusík, Simandl).

Domácí měli příležitost ke skórování hned v úvodu utkání, ale jejich pokus minul Matoušovu svatyni. Ve čtvrté minutě založil útok po pravé straně Rada. Kolmicí našel Marchala, který centroval na Lukeše, a ten v tísni ohrozil gólmana. V deváté minutě domácí zahrávali trestný kop a následná hlavička těsně minula branku. Hned z protiútoku střílel ze 30 metrů rovněž příliš vysoko Vetengl. Ve 25. minutě Rapid zahrával rohový kop a útočník nedokázal sám před brankou hlavou usměrnit míč do sítě. Ve 28. minutě našel dlouhým centrem z levé strany Lukeš nabíhajícího Marchala, který střelou z „voleje“ vyprášil rukavice gólmana. Ve třicáté minutě založili hráči Rapidu rychlý útok po pravé straně a po narážečce na hranici pokutového území se střelou k tyči dostali do vedení. Zbirohu se podařilo vyrovnat o pět minut později, kdy se hlavou prosadil Marchal, kterému nahrál Rada. Do poločasu měli oba hráči, podílející se na gólu, po jedné šanci, ale bez efektu.

V úvodu druhého poločasu střílel Marchal opět těsně mimo. V 54. minutě Rapid zahrozil hlavičkou po rohovém kopu. V 58. minutě Marchal nedokázal zakončit svoje sólo a z následného rohu hlavičkoval mimo branku Rada. Patnáct minut před koncem vykopával z brankové čáry míč Dubček po rohu Plzeňanů. Rozhodující okamžik přišel osm minut před závěrečným hvizdem rozhodčího Mazána. Trestný kop za hranicí pokutového území zahrál střídající Kořínek. Brankář si s míčem nedokázal poradit a srazil si ho za záda.

Sestava Zbiroha: Matouš, Mulač, Dubček, Vetengl, Stan. Jaroš, Ludvík, Rada, Pražský, D. Onodi, Lukeš, Marchal (Prusík, Simandl, Kořínek a Veselý).