Zbirožská rezerva zářila. Pro dvacet diváků

Zbiroh – Rezerva fotbalistů TJ Město Zbiroh v domácím prostředí zabrala. Škoda, že zájem diváků byl minimální.

28.10.2011

Ilustrační fotoFoto: Foto: DENÍK/Vladimír Malinovský

Zbiroh B–Příkosice B 6:1. Soupeři se podle sobotního Rokycanského deníku do Zbiroha nechtělo, a to kvůli domácímu zápasu prvního mužstva. Kdyby jižané tušili s jakým výpraskem odjedou, měli by o důvod víc. V domácí bráně nastoupil Dan Veselý, který předvedl skvělý výkon a hosté ho dokázali překonat až za stavu 6:0.

První významnější šanci měli domácí ve 12. minutě, kdy po centru Hermana minul branku z bezprostřední blízkosti Holeček. O minutu později hostující brankář špatně vykopl míč a Staněk ho málem dokázal přelobovat. Po čtvrthodině hry běžel sám na svatyni Čechie Simandl, ale sólo nedokázal proměnit. Jeho pokus o přehození gólman vytěsnil.

Ve 20. minutě výborně zakombinovali po pravé straně Švarc se Simandlem, ovšem Simandlova střela neměla potřebnou razanci. Ve 33. minutě po přihrávce od Hermana nedokázal ani nadvakrát skórovat Švarc. V poslední desetiminutovce měli dobré příležitosti Staněk s Dibusem a tři minuty před koncem Staněk tvrdě vystřelil. Gólmanem vyražený míč usměrnil přesně Herman na 1:0.

Hned v první minutě druhé půle zlikvidoval tutovku hostí Veselý. Ve 49. minutě hlavičkoval po centru Hermana Staněk, jenže gólman dokázal jeho pokus vytěsnit na roh. Kapitán Staněk posadil míč na hlavu Dibuse a bylo to 2:0. Mezi 53. až 60. minutou zlikvidoval gólman Veselý tři tutovky hostí. V 64. minutě se opakovala situace, která předcházela druhému gólu. Roh zahrál Staněk a Dibus hlavou skóroval na 3:0. V 70. minutě prošel Dibus obranou a završil svůj hattrick. Chvíli na to se červenal příkosický gólman. Míč propadl k R. Pražskému, který nikým neatakován zvýšil na 5:0. V 76. minutě byl faulován v pokutovém území Pražský a penaltu proměnil gólman Veselý. Hosté upravili skóre na 6:1 pět minut před koncem Šeflem.
Sestava: Veselý, Toman, Kotva Petr, Kugler, Ludvík, Herman, Dibus, Švarc, Staněk, Simandl a Holeček. Střídali Pražský Rudolf a Laubr .

28.10.2011
Dominik Kubalík

Škodovka prohrála, přesto je první

Uhynulá ryba. Ilustrační foto.

V Příkosicích uhynuli jeseteři

Hejtman Bernard: Prezidenta přijmu, ale servilní nebudu

Plzeň - Čtyři prezidentské návštěvy stály hejtmanství už 1,3 milionu korun.

Cheznovice načepovaly Radnicím desítku

Rokycansko – Kanonýři měli v devátém kole fotbalového okresního přeboru nabito! V pěti zápasech nastříleli 34 branek, což průměr téměř sedm gólů na jedno utkání!

Naši prvňáci ze ZŠ ul. Míru, Rokycany

Rokycansko - Ve středu 18. října najdete v Rokycanském deníku prvňáky z 1. B ze ZŠ ul. Míru, Rokycany. Nezapomeňte si koupit noviny.

Dobřív – Areál u vodního hamru v Dobřívě byl v sobotu zadaný pro dětské hasiče. Uskutečnilo se zde okresní kolo soutěže Plamen.