Zbirožská rezerva zářila. Pro dvacet diváků

Zbiroh – Rezerva fotbalistů TJ Město Zbiroh v domácím prostředí zabrala. Škoda, že zájem diváků byl minimální.

28.10.2011

Ilustrační fotoFoto: Foto: DENÍK/Vladimír Malinovský

Zbiroh B–Příkosice B 6:1. Soupeři se podle sobotního Rokycanského deníku do Zbiroha nechtělo, a to kvůli domácímu zápasu prvního mužstva. Kdyby jižané tušili s jakým výpraskem odjedou, měli by o důvod víc. V domácí bráně nastoupil Dan Veselý, který předvedl skvělý výkon a hosté ho dokázali překonat až za stavu 6:0.

První významnější šanci měli domácí ve 12. minutě, kdy po centru Hermana minul branku z bezprostřední blízkosti Holeček. O minutu později hostující brankář špatně vykopl míč a Staněk ho málem dokázal přelobovat. Po čtvrthodině hry běžel sám na svatyni Čechie Simandl, ale sólo nedokázal proměnit. Jeho pokus o přehození gólman vytěsnil.

Ve 20. minutě výborně zakombinovali po pravé straně Švarc se Simandlem, ovšem Simandlova střela neměla potřebnou razanci. Ve 33. minutě po přihrávce od Hermana nedokázal ani nadvakrát skórovat Švarc. V poslední desetiminutovce měli dobré příležitosti Staněk s Dibusem a tři minuty před koncem Staněk tvrdě vystřelil. Gólmanem vyražený míč usměrnil přesně Herman na 1:0.

Hned v první minutě druhé půle zlikvidoval tutovku hostí Veselý. Ve 49. minutě hlavičkoval po centru Hermana Staněk, jenže gólman dokázal jeho pokus vytěsnit na roh. Kapitán Staněk posadil míč na hlavu Dibuse a bylo to 2:0. Mezi 53. až 60. minutou zlikvidoval gólman Veselý tři tutovky hostí. V 64. minutě se opakovala situace, která předcházela druhému gólu. Roh zahrál Staněk a Dibus hlavou skóroval na 3:0. V 70. minutě prošel Dibus obranou a završil svůj hattrick. Chvíli na to se červenal příkosický gólman. Míč propadl k R. Pražskému, který nikým neatakován zvýšil na 5:0. V 76. minutě byl faulován v pokutovém území Pražský a penaltu proměnil gólman Veselý. Hosté upravili skóre na 6:1 pět minut před koncem Šeflem.
Sestava: Veselý, Toman, Kotva Petr, Kugler, Ludvík, Herman, Dibus, Švarc, Staněk, Simandl a Holeček. Střídali Pražský Rudolf a Laubr .

28.10.2011

SERVIS

Výroba - Výroba Obsluha strojů 16 500 Kč

Obsluha stacionárních strojů a zařízení pracovník výroby - obsluha montážních strojů. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16500 kč. Volných pracovních míst: 22. Poznámka: Místo výkonu práce: Klostermannova 995, Rokycany, Náplň práce: obsluha montážních strojů, kompletace zvulkanizovaných gumových výrobků s dalšími kovovými, plastovými komponenty, značení komponentů, práce se provádí na montážních strojích, Požadujeme: vzdělání: základní - praktická škola, Nabízíme: platové ohodnocení od. 16.500,- Kč, 5 týdnů dovolené, závodní stravování s dotací, zajištěné ubytování, Kontakt: p. Šavlová Markéta, tel.: 371 400 133, e-mail: marketa.savlova@hutchinson.cz, první kontakt telefonicky nebo e-mailem. Pracoviště: Hutchinson s. r. o., Klostermannova, č.p. 995, 337 01 Rokycany 1. Informace: Markéta Šavlová, +420 371 400 133.

Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 18 465 Kč

Pomocní dělníci ve výrobě Pomocný operátor/operátorka výroby. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18465 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Místo výkonu práce: Mýto, Plzeňská č.p. 601, Náplň práce: budete se podílet na přípravě materiálu na lince, montáži chladícího nábytku, chladicích zařízení a klimatizací z jednotlivých komponentů. Následně budete kontrolovat montované díly a montovat osvětlovací kabeláže a chladící potrubí., Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, pozornost, rozpoznávací schopnosti, manuální zručnost, svědomitost, Nabízíme: platové ohodnocení do 18.465.- Kč/měs. (včetně příplatků). Variabilní složku mzdy 0 - 20%. Cestovní náhrady 0 - 4.137,- Kč/měs., příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky. Měsíční bonus za docházku až 2.000,- Kč. Dovolenou 25 dní/rok. Příspěvek na firemní ubytování. Příspěvek na vlastní ubytování až 2.000,- Kč. Závodní stravování. Výhodné telefonní tarify. Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek., Kontakt pouze telefonicky nebo e-mailem (zaměstnavatel není stále na pracovišti): Po-Pá 8.00 - 16.00 bezplatná linka 800 310 013, koordinátor p.Martin Kozák, tel.: 724 986 562, e-mail: dana.velkova@dpwork.cz, Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o. je předním výrobcem chladicích a mrazících zařízení určených pro hyper/supermarkety. Nábory na pozici pomocný operátor výroby probíhají průběžně dle domluvy s uchazečem. Hlásit se můžete již nyní.. Pracoviště: Dp work s.r.o./pracoviště carrier mýto, Plzeňská, č.p. 601, 338 05 Mýto v Čechách. Informace: Dana Velková, +420 724 986 562.

Výroba - Výroba Montážní dělník 21 000 Kč

Montážní dělníci mechanických zařízení montážní dělníci montující mechanická zařízení. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč, mzda max. 24000 kč. Volných pracovních míst: 18. Poznámka: Pracoviště: Rokycanská č.p. 204, Hrádek, Požadavky: základní vzdělání, možnosti bez vzdělání, nutná dobrá fyzická kondice, pravidelná docházka, a zodpovědnost, Nabízíme: platové ohodnocení: od 21.000,- Kč do 24.000,- Kč/měs., dotované závodní stravování, inflační příplatek, příspěvek na penzijní připojištění, Kontakt: p. Radek Paleček, tel. 371 746 519, e-mail: prace@monteferro.cz. Pracoviště: Monteferro hrádek a. s., Rokycanská, č.p. 204, 338 42 Hrádek u Rokycan. Informace: Radek Paleček, +420 371 746 519.

Výroba - Výroba Montážní dělník 16 000 Kč

Montážní dělníci výrobků a zařízení operátor ve výrobě. Požadované vzdělání: úsv. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 25. Poznámka: Místo výkonu práce: Mýto, Plzeňská 601, Náplň práce: zajišťování montáže jedné operace na výrobní lince (elektro, umístění polic, vnitřní výbava, zakrytování výparníků, montáž čidel nebo setavení nábytku), Požadujeme: vzdělání - úplné střední odborné s maturitou, Nabízíme: platové ohodnocení od 16.000,- do 22.000,- Kč/měs., dovolená navíc, dotované stravování, svozový autobus zdarma, První kontakt: Petra Klímová tel.: 602 535 437, e-mailem: petra.klimova@adecco.com, nebo osobně - Po-Pá 8.00-17.00 na pracovišti ADECCO v Plzni, Dřevěná 345/8. Pracoviště: Adecco spol.s r.o./mýto carrier, Plzeňská, č.p. 601, 338 05 Mýto v Čechách. Informace: Petra Klímová, +420 602 535 437.

Zbirožští odhalili provinilce

Kontrolovaným policejní mluvčí předávala tabulku vypovídající o času potřebném pro vymizení alkoholu z krve.

Policisté bojovali proti alkoholu za volantem

Fotbalisté Rokycan začínají s Dejmkem

Rokycany – Po úterním startu přípravného období (Mýto, Volduchy, atd.) ve středu zahájí tréninky muži FC Rokycany.

Plzeň - Podle informací Deníku může mít žena i další množírnu v ČR.