TJ Město ZbirohSenco Doubravka B 2:4 (0:2 ) za poražené Lukeš a Marchal.

V tomto zápase byla hra domácích podstatně lepší než v minulých kolech. Možná to způsobil příjezd nejlepšího mužstva skupiny C a škoda neproměněných vyložených šancí. Hned v deváté minutě po pěkné akci z pravé strany a centru Marchala hlavičkoval Mulač a gólman vyrazil míč na roh. Ve třicáté minutě postupoval Bystřický sám na branku a mířil vedle. V minutě sedmdesáté hlavička Lukeše cíl znovu nenašla.

Hosté se ujali vedení v 8. minutě po samostatné akci Krysla, který obešel brankáře a střílel do opuštěné svatyně. Druhý gól inkasovali domácí ve 39. minutě od Pauma hlavou po rohu z pravé strany a neobsazení hráče u levé tyče. Třetí gól pak dostali v 52. minutě. Po průniku po pravé strany a následném centru se prosadil Pavlíček. Doubravka B byla na koni a čtvrtý gól vsítila v 81. minutě po centru z pravé straně a parádní ráně Štádlera pod břevno z hranice šestnáctky. Tento gól padl minutu poté, kdy na 1:3 snižoval Marchal střelou z úhlu pod břevno. Na 2:4 upravil konečný výsledek v 88. minutě Lukeš střelou z pravé strany, která se od tyče odrazila do branky.

Více ve čtvrtečním vydání Rokycanského deníku.