Staňkov – Zbiroh 0 : 0. Domácí měli připravené i náhradní škvárové hřiště. Sudí rozhodli ke značné nelibosti správce, že se bude hrát na „čvachtající“ trávě . Na několika místech se míč skutečně v loužích zastavoval, ale hráči se s tím vyrovnali. Oproti dvěma domácím zápasům hosté ze zdravotních důvodů postrádali Michala Jaroše a Šebu. Ve 2. půli se po dlouhodobém zranění vrátil na trávník Olda Staněk!

Zde je sestava: Petr Mulač, Jan Mulač, Standa Jaroš, Jurina, Hruška, Dibus, Brož, Petr Staněk, Konětopský, Karfiol a Klíma. Střídali Oldřich Staněk, Ladislav Bystřický a Zajíček.

Staňkov na jaře doma porazil shodně 4:0 Nepomuk i Losinou, Zbirohu dal na podzim „bůra“. Počítal s výhrou i tentokrát. Zpočátku skutečně soupeře sevřel a po deseti minutách zachraňoval Standa Jaroš na brankové čáře! Ale jak ukázal další průběh, do dalších šancí borci TJ Město protivníka nepustili a potřetí za sebou drželi čisté konto! A ve 2. půli Zbirožští hráli zcela vyrovnanou partii, zlepšili útočnou fázi a ohrožovali domácího brankáře ( nebezpečné byly zejména Brožovy hlavičky). Vybojovali cenný bod a protože si po bodu připsala všechna ohrožená mužstva, rozdíly zůstaly stejné.

Nyní má náš zástupce před sebou domácí dvojzápas (v neděli ráno Luby a pak Losiná). Tyto zápasy se hrají o vlastně o šest bodů a hodně napoví o šancích nováčka na záchranu 1.A třídy.