Ve 25. ročníku Memoriálu Vl. Procházky se soutěžilo v patnácti disciplinách. Do populárního podniku byly zahrnuty tyto obce: Kříše, Vranovice, Břasy, Radnice, Přívětice a Němčovice. Zúčastnilo se šest družstev mužů, a to Radnice, Kříše, Přívětice, Strašice, Břasy, Vranovice. Jedno družstvo žen dorazilo z Přívětic.

Atmosféra byla vynikající a výkony aktérů mimořádné. Nebojovalo se pouze v klasických odvětvích, ale také při soutěžích, které mohou členům SDH přijít vhod. Z prvenství se radovaly Radnice, které o pár dnů později posvětily prapor za přítomnosti zdejšího duchovního. Stříbro hřálo Kříše a bronz vybojovaly Přívětice, kde si patrioti připomněli 110. narozeniny SDH!

Těsně pod medailovými stupni skončily Strašice, páté byly Břasy a šesté Vranovice. Absolutorium zasluhuje i něžné pohlaví z Přívětic, které se postavilo na start.

KOZLŮV HASIČSKÝ POČIN: Hlasujte ZDE

Rozhodování o nominaci na Kozlův hasičský počin je i tentokrát jednoznačné. Navrhujeme sbor z Radnic, který triumfoval na Procházkově memoriálu v Kříších a pár dnů na to světil doma prapor.