HC DAG Rokycany - HC Chrudim
1:3 (0:0,0:2, 1:1)

Branky a nahrávky: 54. Hajšman (Štefl) - 23. Vyskočil (Zadina), 40. Pospíšil (Zadina, Potůček), 60. Potůček (Vyskočil)


Rokycanští borci se však za svůj výkon rozhodně stydět nemusejí. Ambiciózní Chrudimi, která patří mezi největší favority na postup do 1. ligy, přijela v té nejsilnější sestavě a HC DAG jí byl rovnocenným partnerem.

V neděli Rokycany přivítají od osmnácti hodin na domácím kluzišti Vajgar Jindřichův Hradec.


Ostatní výsledky 28. kola:
HC Písek - UHK Slaný 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 7. Kica, 16. Slavík (Novák), 36. Nikodém (Slavík), 40. Svoboda (Vondřich), 52. Vondřich (Slavík), 53. Kica.

HC Benátky nad Jizerou - HC Děčín 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 22. Mařík (Kocman), 55. Mařík (Malý, Nedbal), 60. Malý - 46. Štverák (Stezka).

HC Klatovy - VHS HC Benešov 6:3 (3:1, 1:1, 2:1)
Branky a nahrávky: 1. Kuželík (Kreuzman), 11. Holý (Polák), 12. Kepl, 14. Dvořák, 23. Polák (Holý), 60. Klaus (Holý) - 1. Jaeger (Kořínek), 1. Kořínek (Košatka), 55. Ambroz (Jágr, Peťovský).

HC Řisuty - TJ Stadion Kutná Hora 8:1 (2:0, 1:0, 5:1)
Branky a nahrávky: 49. a 51. Scherzl, 5. Babický, 13. Bezouška (Aschenbrenner), 34. Mádl, 51. Klaus, 51. Hegenbart, 55. Kos - 60. Langhans

NED Hockey Nymburk - HC Jablonečtí Vlci 3:1 (1:1, 0:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 3. Kadeřábek (Nýč), 58. Kadeřábek (Nýč, Kříž), 60. Dvořák (Kříž) - 17. Svoboda (Mertl)

SC Kolínští Kozlové - HC Baník Sokolov 1:6 (0:2, 1:3, 0:1)
Branky a nahrávky: 40. Miška (Čtvrtečka, Rejthar) - 5. Dobřemysl (Veverka), 9. Sopr, 32. Kukla, 35. Kukla (Soukup, Dobřemysl), 38. Dobřemysl (Kukla), 49. Vrba (Sopr, Jor)

HC Spartak Pelhřimov - HC Roudnice nad Labem 11:5 (3:0, 5:4, 3:1)
Branky a nahrávky: 8. Digrin, 14. Meloun (Prostředník, Digrin), 16. Anderle (Němec), 30. Plch (Anderle, Pelán), 34. Smetana (Digrin), 36. Meloun (Plachý, Tecl), 39. Hrbatý (Tecl), 39. Němec (Pelán, Anderle), 50. Němec (Beránek), 58. Němec, 60. Plachý (Tecl) - 22. Švácha (Vaněček), 23. Zuziak (Žemlička), 29. Wágner (Švácha), 35. Žemlička (Gebeld), 56. Vaněček (Sailer, Wágner)

HC Stadion Litoměřice - HC Tábor 4:4 po prodl. (1:2, 1:1, 2:1 - 0:0)
Branky a nahrávky: 13. Horejsek (Patzenhauer), 40. Horejsek (Kolbaba), 51. Hanzl, 60. Zámečník (Svoboda) - 1. Kocar (Kupec), 20. Voříšek (Kocar), 30. Ševčík (Lidral), 50. Pechánek (Heršálek)

HC Junior Mělník - HHK Velké Meziříčí 0:3 (0:2, 0:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 6. Nekvasil (Adamec), 12. Prachař (Bukáček), 32. Krča (Bukáček, Kunstmüller)

HC Kobra Praha - HC ZVVZ Milevsko 4:6 (0:2, 2:3, 2:1)
Branky a nahrávky: 24. Novák (Georgiev), 39. Jakerle (Langmajer), 50. Langmajer (Banič), 51. Banič (Žáček) - 1. Krejčí (Pitel), 12. Procházka (Müller), 26. Pitel (Štefan), 30. Krejčí (Štefan), 33. Krejčí (Velíšek), 60. Šperger (Pitel)

HC Klášterec nad Ohří - KLH Vajgar Jindřichův Hradec 2:2 po prodl. (0:1, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 39. Hartman (Řezníček), 52. Krpenský (Řepík ) - 1. Kamil Štastný (Karel Ton), 31. Ton (Cikán, Šťastný)