Série atraktivních zápasů Západočeské hokejové ligy pokračovala pro muže HK Rokycany středeční dohrávkou s Nejdkem. Protivník z Karlovarska potvrdil své kvality a odvážel si tři body.

HK Rokycany – Rebel Nejdek 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)

Přes složitý termín uprostřed pracovního týdne dorazil protivník v kompletním složení. „S tím jsme příliš nepočítali, ale nakoplo nás to k maximálnímu nasazení a agresivitě,“ zdůraznil lodivod HK Richard Schwarz.

Zápas téměř ligové úrovně se musel fanouškům líbit! Kombinace, rychlost i řada šancí na obou stranách byly hlavními atributy urputné bitvy. Domácí byli tentokrát se zakončením na štíru. Vylámali si zuby na výtečném Jakubalovi (bývalý reprezentační gólman v mládežnických kategoriích) a museli sledovat, jak ve 25. minutě Nejdek otevřel skóre Záhorou.

V poslední dvacetiminutovce se Rokycany mohutně snažily o vyrovnání. Svatyně Rebelu však byla zakletá a v 53. minutě hosté udeřili podruhé Rizvanovičem a dvoubrankový náskok uhájili.

Další program Rokycan: v neděli večer bojuje HK v Klatovech s rezervou druholigového týmu.

Následuje sobota 26. ledna a od sedmnácti hodin domácí vystoupení Rokycan se Stadionem Cheb. Soupeřem, který vévodí společné tabulce Plzeňského a Karlovarského kraje!