Čtvrťáci DDM urvali bod se Slavií

Rokycany - Mladí hokejisté z Rokycan svedli na turnaji v Plzni vesměs rovnocenná střetnutí.

30.12.2010

Ilustrační fotoFoto: Foto: DENÍK/Michal Bílek

Pozvání na výtečně obsazený turnaj 4. tříd přijaly hokejové naděje DDM Rokycany. V Plzni se potkaly se s vrstevníky pěti extraligových klubů a získaly v takové konkurenci čtyři body.

Podívejme se podrobněji na výsledky našich vyslanců:
HC Rokycany - BK Mladá Boleslav 3:2 po samostatných nájezdech. V premiéře svedli kluci DDM se Středočechy dramatickou partii. Rozhodovala trestná střílení, v nichž si druhý bod připsaly Rokycany! O jejich branky se postarali Karbulka a Přikryl.

HC Rokycany - HC Plzeň 1929 3:6. K dalšímu duelu naskočil DDM proti plzeňským Indiánům a favorizovaní domácí drama nepřipustili. Za poražené dvakrát pálil do černého Karbulka a jednou Přikryl.

HC Rokycany - HC Mountfield 3:4 po prodloužení. Opět vyrovnaná bitva Rokycan. Tentokrát s Jihočechy z Budějovic, kteří měli v nastavené čase více štěstíčka. Karbulka a dvakrát Lang se zapsali do střelecké listiny.

HC Slavia Praha - HC Rokycany 2:1 po prodloužení. Sešívaní byli v prvním turnajovém dni téměř bezchybní a stejnou formu si přinesli i do zbývajících klání. Přesto byli Rokycanští papírově silnějšímu soupeři rovnocenným protivníkem a duel dovedli až do prodloužení, Branku vsítil Lang.

HC Rokycany - Bílí Tygři Liberec 2:7. Západočeši se sice v první třetině drželi, ale pak Tygři zápas ovládli. Branky DM: Hrůza, Krýner.
Konečné pořadí: 1. Bílí Tygři Liberec 12 bodů, 2. HC Slavia Praha 11, 3. HC Plzeň 1929 11, 4. Mountfield Č. Budějovice 6, 5. HC Rokycany 4, 6. BK Mladá Boleslav 1.

Individuální ocenění – nejlepší brankář: David Šmehlík (HC Slavia Praha), nejlepší obránce: Jakub Löffler (HC Plzeň 1929), nejlepší útočník: Luboš Dospěl (Bílí Tygři Liberec).

Evropská liga: Viktoria letí do Švýcarska

Plzeň – Povzbuzeni vítězstvím v prestižním duelu nad pražskou Spartou odlétají ve středu fotbalisté Viktorie Plzeň k dalšímu těžkému zápasu – k utkání základní skupiny Evropské ligy se švýcarským FC Lugano.

Z garáže v Kotelské zmizely pneumatiky, helma i vrtačka

Rokycany – Rokycanští policisté šetří vloupání do garáže v Kotelské ulici.

Škodovka prohrála, přesto je první

Litvínov, Plzeň – Hokejisté Škody Plzeň sice v úterním 14. kole prohráli na ledě posledního Litvínova po prodloužení 1:2, přesto se vyhoupli do čela extraligy  před Kometu. Obhájci titulu totiž vyšli naprázdno v Třinci, ale za Škodovkou zaostávají na začátku druhé čtvrtiny jen o skóre.