Nedělní souboj s Milevskem už tak povedený nebyl. Nejlepší tým západní skupiny prohrával před svými fanoušky 0:5 a až v koncovce dokázal třemi trefami stav zkorigovat.


Definitivně jasno o dalším pořadu mají v našem oddělení jen týmy na páté a šesté pozici. Pátý Jablonec si to rozdá s Milevskem (4. ve skupině Střed) a Klatovy s nedalekým Pískem, který obsadil třetí příčku.

Další dvojice jsou však velkou neznámou a alternativ je hodně. Příznivce HC DAG pochopitelně zajímá 8. místo v sousední skupině, o které se perou tři týmy. Sedmý Nymburk je na tom se 44 body relativně nejlépe, jenže odjíždí do Jablonce nad Nisou. Osmé Velké Meziříčí (42) hostí Mělník, jemuž o nic nejde a devátý Kolín (41) se představí v Sokolově. Pokud papírové prognózy neshoří, měli by naši borci absolvovat jeden z nejdelších výletů na Vysočinu, protože Meziříčí si příležitost asi nenechá proklouznout mezi prsty!

Pořad play–off: v sobotu 1. března i o den později zahájí HC DAG úvodní kolo v domácím prostředí. úvodní buly padne v 17.30 hodin.
K odvetě vyrazí v úterý 4. března a možná i o den později (hraje se na tři vítězná utkání). Pokud bude stav 2:2, vrcholila by série 8. března opět v Rokycanech.