HC DAG: Cenný bod ze severu

JABLONEC NAD NISOU -Velice kvalitní utkání odehráli druholigoví hokejisté HC DAG Rokycany v Jablonci. Na ledě tamních Vlků remizovali 2:2 po třetinách 0:1, 2:1, 0:0 . V prodloužení už branka nepadla.

13.11.2007

Naši borci svým výkonem potvrdili současné postavení v tabulce. V polovině utkání už Rokycan vedly zásluhou Špačka a Kováříka 2:0 (asistence zaznamenali Kovář, Pavlis a Špaček), jenže domácím se povedlo v rozmezí dvou minut využít dvě přesilové hry a vyrovnali stav utkání.

V závěrečné třetině se stav utkání nezměnil a v následném pětiminutovém prodloužení diváci gól také neviděli.

Rokycanské diváky a rovněž i hráče zajímal výsledek utkání mezi Kláštercem a Roudnicí. Vzhledem k tomu, že prvně jmenovaný celek rozdrtil Roudnici 9:4, sebral Rokycanům průběžné vedení.

Do čela tabulky se HC DAG Rokycany může vyhoupnout opět v neděli, kdy na domácím kluzišti přivítá od 17.30 hodin Řisuty.

HC Vlci Jablonec nad Nisou - HC DAG Rokycany 2:2

Branky a nahrávky: 36. Šesták (Špak, Bárta), 38. Divíšek (Pabiška) - 17. Špaček, 28. Kovařík (Pavlis, Špaček)

13.11.2007 VSTUP DO DISKUSE

V Mýtě byl opět vytvořen jediný okrsek pro téměř dvanáct set voličů. V místnosti tedy bylo zpravidla plno a zamířili sem na kontrolu i policisté.

Rokycansko – Fotbalisté se posunuli do podzimního finiše.