II. NHL

Připomínáme jen, že naši borci zvítězili v Mělníku 3:2 po prodloužení, když v nastaveném čase vsítil vítězný gól Kreuzmann.

V neděli naši muži cestovali do Litoměřic, kde po velmi vyrovnaném průběhu zvítězili 5:4. Z pohledu domácích vypadaly třetiny 0:0, 1:3 a 3:2. O dvě branky HC DAG se postaral Švík, Kovářík, Špaček a Šindelář skórovali jednou. Bod za asistenci si do statistik připsali Pavlis, Bárek, Kovářík, Švík, Bednář, Šindelář a Kreuzmann.

Více o utkání najdete zde

Junioři

Rokycanští junioři v pátek hostili vrstevníky Českého Krumlova, které na jih Čech poslali s porážkou 1:5. Hattrick zaznamenal rokycanský Valenta, Hanzelín s Pejcharem se trefili jednou.

V neděli naši junioři potvrdili výbornou formu v Nymburce. Tamní TJ Stadion rozdrtili poměrem 7:1. Po dvou gólech vsítili Malý s Michálkem, Valenta, M. Křížek a Nový skórovali jednou.

Následující program

Druholigoví muži se představí doma už ve středu, když od 18 hodin přivítají v západočeském derby Baník Sokolov. V neděli jedou do Slaného a ve středu 12. prosince přivítají v dalším derby Klatovy. Záloha HC DAG v sobotu od sedmnácti hodin vyzve v okresním derby Borgers Břasy.
Junioři se v neděli brzy ráno vydají do Kolína.