Rokycany vyhrály

ROKYCANY -Vítězstvím Rokycan 4:3 po třetinách 1:2, 3:1 a 1:0 skončilastředeční předehrávka 21. kola druhé ligy skupiny Západ mezi hokejisty HC DAG a SHC Klatovy.

13.12.2007

Ilustrační fotoFoto: HOKEJ-ROK.cz

Derby západu bylo opravdovou bitvou. Zaplněné tribuny se radovaly už ve 32. vteřině, kdy Šindelář poslal domácí do vedení. Hosté ovšem stačili vyrovnat Hoblem a do konce první části se ujali vedení zásluhou Setikovského.

Druhou dvacetiminutovku začali lépe borci Klatov, kteří zvýšili náskok díky Kreuzmanově brance. Domácí Špaček však v 38. minutě dokázal snížit a Tureček 10 vteřin před druhou sirénou srovnal skóre na 3:3.

O vítězství HC DAG nakonec v čase 54:07 rozhodl exklatovský Pavlis a rokycanská tvrz tak zůstala nedobyta.

Rokycany: Šulan – Bárek, Fiala, Kovářík, Tureček, Hofrajtr, Ludvík, Křtěn, Vrba – Šindelář, Pavlis, Špaček, Hajšman, Švík, Kreuzman, Poustka, Štefl, Herzig, Louthan, Strnádek, Kovář. Trenér: Karel Trachta.

Klatovy: Halmoši – Kepl, Richard, Heřmánek, Černý, Čuban, Babka, Setikovský, Mužík, Kalafut, Horník, Klaus, Kuželík, Hobl, Kreuzman, Holub, Heřmánek, Kuna, Dorňák, Ceperko, Dvořák. Trenér: Zdeněk Tománek.