Hokejoví fandové mohli vidět mužstvo domácích v nejsilnější sestavě. Soupeř přijel z nedalekého Berouna, kde má svou základnu pro šestitýdenní turné po Česku. Vzájemný zápas byl odvetou z minulého týdne kde po hektickém průběhu odešli Asiaté poraženi 3:4.

Do branky HC DAG se postavil Petr Šulan, který odchytal celé utkání. Zápas začal tlakem HC DAG a zaskočený univerzitní tým inkasoval do 12. minuty třikrát! Hned při prvním střídání zahajovací pětka (Špaček, Pavlis, Šindelář, Bárek, Fiala) na soupeře doslova vlétla. Gólovou příležitost měl po patnácti vteřinách Pavlis, ale neproměnil ji. Kotouč se dostal k obránci Fialovi a jeho ránu doklepl do sítě pohodlně Petr Šindelář - 1:0.

Hosté nestíhali a v sedmé minutě je dvakrát potrestal hlavní rozhodčí Adam Páník. Na přesilovku nastoupila opět první formace a dokonale rozebrala bránící trojici. Po rychlé příhře Fialy na Šindeláře a pak na Bárka se podruhé domácí radovali. Když se první lajna dostala opět na led dovršil nástup do utkání Petr Špaček, kterému od modré křižně nahrál Bárek, do zcela odkryté svatyně hostů na 3:0. Korejský tým však na konci třetiny využil polevení domácích a dvě šance v rychlém sledu po sobě proměnil. Do kabin se šlo tak za stavu 3:2.

Nepřesný rozhodčí

Druhá třetina byla poznamenána nepřesnými verdikty hlavního arbitra. Hra se tak rozkouskovala a na ledě byla vidět řada vzájemných potyček. Sudí Páník udělil 35 trestných minut domácím a podobně i hostům! Trest na pět minut + do konce utkání dostal domácí bek Ludvík za napadení zezadu. Po zákroku za který byl vyloučen, vznikla u ležícího Korejce skrumáž a předčasně do sprch odešel i jeden hráč hostů.

Zcela narušené koncentrace využili domácí. Mladý tým soupeře, jenž je tvořen studenty ve věku osmnáct až dvaadvacet let, jen přihlížel nájezdům v přečíslení.V čase 28:48 protlačil kotouč skrz betony gólmana Cho-min-ho Bednář, přihrál mu Kovářík. V čase 32:07 si pak útočník Švík jen slízl smetanu po nahrávce Kreuzmana a po čtyřiceti minutách svítilo na tabuli skóre 5:2.

Na hostech bylo patrné mládí a nezkušenost s hokejem mužské kategorie. Neustále se dožadovali potrestání soupeře za čisté zákroky a cítili se ukřivděni: Po zápase to jen stroze komentoval trenér Karel Trachta slovy „Provokujou, hrajou to od podlahy a diví se, že je taky bouchneme.“

Poslední dvacetiminutovka se hrála převážně ve třetině „u vrátnice“, i přes čtyři oslabení HC DAG, domácí nepřestali soupeře dostávat pod tlak a jen občasné výlety forwardů hostí zakončované nenebezpečnými pokusy nemohli brankáře Šulana vyvést ze svého klidu za pozorně hrající obranou. Domácí ještě dvakrát z mnoha šancí potěšili tribuny rokycanského stadionu. Po střele Křtěna ve 48. minutě a v 56. přihrál Švík Kreuzmanovi, který upravil na konečných 7:2.

Sestava domácích: Šulan (J. Mitáček) - obránci Bárek- Fiala, Kovářík-Tureček, Kubeš- Ludvík, Křtěn-Vrba, útočníci Šindelář-Pavlis-Špaček, Bednář-Švík–Kreuzman, Pouska-Štefl-Herzig, od 40. minuty Kovář-Strnádek-Hajšman.

Pískali: Páník, Ryba a Hájek