Devatenáctá výhra v řadě zdobí hokejové dorostence DDM Rokycany. S předstihem si vybojovali účast v kvalifikaci o ligu, takže závěrečné mistrovské zápasy jihočeského přeboru berou spíše jako přípravu! Patrné to bylo i na sušickém ledě, kde má domácí prostředí Vimperk. K vidění totiž bylo po divokém průběhu třináct branek.

HC Vimperk-DDM Rokycany 6:7 (2:1, 3:4, 1:2). Soupeř se chtěl vytáhnout a pustil se do útočení. Naši mladíci se přizpůsobili, takže zajímavý hokej s množstvím šancí musel fanoušky bavit. Zejména, když v prostřední dvacetiminutovce oba celky zapomněly na defenzivu a sedmkrát se rozsvítilo červené světlo za zády gólmanů. V koncovce se favorit přece jen prosadil a nejtěsnější výhrou si vylepšil už tak skvělou bilanci.
Branky DDM: Zdrha čtyřikrát, Nekola, Pech a Boula jednou.

Další výsledky: HC Strakonice-Český Krumlov 8:0, Lužnice-HC Strakonice 2:3. DDM Rokycany byl na špici s bilancí 22 výher, jedna remíza a jedna porážka!
Závěrečný zápas přeboru: v sobotu dorost DDM končil na rokycanském ledě. Prestižní souboj s Milevskem vyzněl 11:5 ve prospěch Jihočechů. Oba týmy a s nimi Mariánské Lázně absolvují od pátku 9. března kvalifikaci a Rokycany startují doma.