LIGA DOROSTU

Rokycany obsadily v základní části druhé místo za sedm výher, jednu remízu a čtyři porážky. Předstihl je pouze Wolves Pilsen a za našimi zástupci zůstaly týmy Žebráku, Příbrami i Klatov.

Znamenalo to postup do skupiny, kde se bojuje o extraligu. Na povel ji má Karlovarský svaz a zařazena jsou zde družstva Mostečtí Lvi, Děčín, Karlovy Vary B, Sokolov, Rokycany, Wolves Pilsen, Ústí nad Labem a Slaný.

V premiéře Rokycany bodovaly naplno v Děčíně! Vyhrály zde těsně 6:5 (dvakrát Krátký, jednou Matoušek, Hušák a Matějka).

Na Masarykově náměstí byl instalovaný vánoční symbol
Vánoční smrk pro Rokycany vyrostl na Kotli

Domácí úvod však nadějím HC nevyšel. V neděli dopoledne se sice proti HC Slaný ujali vedení Hofrajtrem (přihrával Komanec), ale pak inkasovali sedm branek.

V sobotu ráno se HC vypraví do Mostu.

KRAJSKÁ LIGA MUŽŮ

Společná soutěž plzeňského a karlovarského regionu se týká HK Rokycany. Minulý týden naši chlapi nejprve porazili v dohrávce Rebely z Nejdku 8:3 (5:1, 2:1, 1:1). Na drtivý úvod domácích (ve 13. minutě 5:0) nenašel soupeř recept. Dvakrát skóroval Karbulka, jednou Brůha, Geltner, Martinec, Pondělík, Krýner a Nový.

Víkendový zápas HK v Mariánských Lázních je přeložen na 4. prosince.

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MUŽŮ

V elitním oddělení Klabava podlehla Chotíkovu 5:7 a HC Rokycany zvítězil 9:1 ve Stříbře.

Ve skupině B Strašice prohrály s Losinou 2:4 a Zbiroh zdolal v Plzni celek Radobyčic 2:1. Zbývá nejnižší třída, kde Příkosice podlehly Bezdružicím 1:6.