Hokejoví dorostenci DDM Rokycany jsou na půli cesty do ligy. Vyhráli jihočeský přebor a absolvují kvalifikaci.
O prvenství našich mladíků rozhodla s definitivní platností dvě víkendová střetnutí. Zisk čtyř bodů se ovšem nerodil vůbec lehce.
Strakonice_DDM Rokycany 8:9. Určitě to nebyl zápas, kterým by se lídr chtěl pyšnit. Osm branek ve vlastní síti patří mezi nejhorší výsledky sezóny. Přitom po třetinách 2:2 a 2:6 svítilo ve 40. minutě na tabuli skóre 4:8. Domácí však v koncovce srovnali, aby Rokycany přece jen devátou trefou rozhodly o vítězství.

Branky DDM: Zdrha čtyři, Nekola a Monhart po dvou, Kala,
DDM Rokycany-Milevsko 5:3. Duel dvou nejúspěšnějších týmů krajské ligy dorostu nakonec vyšel domácím, i když to zpočátku tak nevypadalo. Milevští předváděli pohledný kombinační hokej a po dvou částech vedli 1:3. Finále ovšem patřilo domácím. využili nedisciplinovanosti Jihočechů a čtyřmi góly (tři z nich byly v početní výhodě) vývoj zápasu otočili! Dvakrát se prosadil Pech, jednou Kastner, Zdrha a Hošek.