HC DAG Rokycany–Baník Sokolov 1:0 (1:0, 0:0, 0:0). Věrní fanoušci vedoucího mužstva soutěže mohli jásat hned ve druhé minutě. To se po asistenci s Bednářem trefil Švík a vypadalo to na brankové hody. Skutečnost však byla jiná.

Domácí měli stále navrch, lépe kombinovali a byli nápaditější. Ovšem s výjimkou koncovky, kdy se jim postavil do cesty skvělý gólman Závorka. Jeho zákroky přiváděly k zoufalství kanonýry HC DAG a naopak do varu se dostával hlouček sokolovských příznivců.

Stejný obrázek přinesla prostřední dvacetiminutovka. Marné dobývání svatyně Baníku pokračovalo. Hosté se do útoku nehrnuli, jediný nájezd zneškodnil spolehlivý gólman Šulan.

Závěr měly Rokycany ve své režii, ale náskok nepojistily. Pomohlo jim dvojnásobné vyloučení hostů v posledních minutách, takže Baník se ke hře bez brankáře nedostal.

Nejbližší program vedoucího mužstva soutěže je jasný. V neděli 9. prosince vyrazí za posledním celkem tabulky. HC Lev Slaný ovšem neprodá kůži lacino. Zejména po debaklu v Klatovech se musí revanšovat.

Zmíněné Klatovy dorazí na rokycanský led ve středu 12. prosince. Atraktivní a prestižní duel začíná v osmnáct hodin a jedná se o předehrávku, původně plánovanou na 22. 12. Také vložené kolo mezi svátky už má DAG zasebou (dva body z Mělníka za výhru v prodloužení).