HC Břasy – SKP Klatovy 2:7. Výhra favorizovaných hostů odborníky nepřekvapila. Nečekal se snad jen tak jednoznačný průběh, ovšem Klatovy přijely v téměř kompletní sestavě.

První branka SKP na sebe nenechala dlouho čekat. Už ve třetí minutě otevřel skóre Turhobr, který zpracoval přihrávku od Maláta s Kaňákem. V 10. minutě přidal další branku M. Kochman za asistence svého bratra V. Kochmana. Stejná dvojice se postarala i o třetí branku Klatov, která padla jen o tři minuty později.

Druhou třetinu otevřeli minutu po zahájení opět hosté, a to zásluhou samostatné akce Kořínka. Ve 32. minutě se nešťastně odrazil puk od mantinelu a jinak výborně chytající Přerost už nedokázal první brance od domácích zabránit. Při následovném vhazování se ale Klatovští okamžitě ujali puku a pátou branku SKP přidal V. Kochman. Za stavu 5:1 se však Klatovští přestali na hru soustředit jako doposud a domácí pustili do několika nebezpečných akcí. Ve 42. minutě sice přidal šestou branku Klatov Kochman, ale o šest minut později využili své šance domácí a Skopový překonal klatovského gólmana Přerosta. Na konečných 2:7 upravila skóre tři minuty před závěrečným hvizdem zkušená dvojice bratrů Kochmanových.

Třetiny: 0:3, 1:2, 1:2. Branky: 32. Ducha, 48. Skopový – 3. Turhobr (Malát, Kaňák), 10. M. Kochman (V. Kochman), 13. M. Kochman (V. Kochman), 21. Kořínek, 32. V. Kochman (Papoušek), 42. M. Kochman (Papoušek, Hanák), 57. M. Kochman (V. Kochman). Vyloučení: 6:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Rozhodčí: Nový – Ruml, Dvořáková.

V dalším kole: krajský hokejový přebor pokračuje pro Břasy v sobotu, kdy se v derby utká na našem zimním stadionu s SKP Rokycany (od 17 hodin).