Rezerva HC DAG otočila nepříznivý stav

ROKYCANY -Rezerva HC DAG Rokycany si v dalším klání krajského přeboru připsala oba body. Porazila na plzeňském zimním stadionu Božkov 6:4

20.12.2007

Hostům nevyšla úvodní dvacetiminutovka. Jednak propadli v koncovce a pak inkasovali dvě branky z větší vzdálenosti.

K obratu ve 28.minutě zavelel Rudolf. Získal puk ve skrumáži po střele obránce a blafákem do forhendu poprvé rozvlnil síťku za domácím gólmanem. Ve 32. minutě hrála záloha HC DAG přesilovku a vyslanou střelu obráncem Markem brankář vůbec neviděl – 2:2! I když Božkov pár vteřin na to opět uskočil o jednu branku, hostující hráči nepolevili a ve 33. minutě Kratochvílem srovnali.

Hned v první minutě poslední třetiny se dělovkou z kruhů podruhé prosadil Marek a v dalším střídání ve stejné minutě Vrbovu ránu od modré tečoval Mareš na 3:5. Obě branky padly v přesilovce, když domácí hráč byl potrestán za hru vysokou holí na pět minut + do konce utkání.

Výhodu jednoho borce v poli celých pět minut HC DAG B využil ještě jednou. Ve 42.minutě se trefil kapitán Petr Zikmund a obrat zápasu byl dokonán. Domácí pak už jen upravili konečné skóre na 4:6.

Zejména ve druhé třetině hrála záloha Rokycan velice aktivně. Hlavní rozhodčí Svoboda však domácím odpustil řadu přestupků. Při spravedlivějším posuzování by měl duel jiný průběh. Rezerva HC DAG byla trenérem Václavem Dudlem vedena k ukázněné hře, což přineslo ovoce. Zasloužená výhra mělo trochu dramatický začátek, ale povinnost zvítězit nad papírově slabším soupeřem byla splněna!

Sestava HC DAG Rokycany B: Mitáček (Tomáš Novák – Marek, Zajíček, L. Mitáček, Vrba – Kratochvíl, Rudolf, Hofrajtr T., Mareš, Zikmund, Spal, Schwarz. Trenér Václav Dudl.

Příští zápas: v sobotu 22. prosince od 17 hodin rezerva HC DAG bojuje na domácím ledě s HC Tachov.

Související článek: DAG versus Břasy - 6:2

20.12.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Řemeslné práce - Řemeslné práce Švadlena 15 000 Kč Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech švadlena/krejčí , šič/šička. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Místo výkonu práce: Osek č.p. 401, 338 21 Osek u Rokycan, Požadujeme: základní vzdělání, praxe v šití na průmyslových šicích strojích výhodou, znalost NJ a AJ výhodou., Nabízíme: platové ohodnocení od 15.000,- Kč/měs. , Kontakt telefonicky Po-Pá od 8.00 do 14.00 hod., e-mailem: p. Menclová Nikola, tel.: 371 580 711, e-mail: sheltmen@seznam.cz. Pracoviště: Sheltmen s.r.o., 338 21 Osek u Rokycan. Informace: Nikola Menclová, +420 371 580 711. Výroba - Výroba Montážní dělník 20 000 Kč Montážní dělníci mechanických zařízení Operátor ve výrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 33. Poznámka: Místo výkonu práce: Plzeňská 601, Mýto v Čechách, Náplň práce: montáž chladících a mrazících boxů. Pracovní prostředí: čistá a zdravotně nezávadná práce v nehlučném prostředí výrobní haly, Požadujeme: min. základní vzdělání, časovou flexibilitu, zodpovědnost, Nabízíme platové ohodnocení od 20.000 Kč/měs., docházkový bonus až 2.000 Kč/měs., zaměstnání ve stabilní společnosti,25 dní dovolené, příspěvek na dovolenou Flexi pasy, závodní stravování, příspěvek na životní pojištění , svoz zaměstnanců z vybraných lokalit., Kontakt: Kárová Iveta, tel.: 371 877 725, e-mail: iveta.karova@carrier-ref.cz. Pracoviště: Carrier refrigeration operation czech republic s.r.o./mýto, Plzeňská, č.p. 601, 338 05 Mýto v Čechách. Informace: Iveta Kárová, +420 371 877 725. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 15 000 Kč Prodavači smíšeného zboží Prodavač/prodavačka - pokladní. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Zbiroh, Majerové č.p. 44, Náplň práce: manipulace a zakládání zboží, práce v obslužném úseku, práce na pokladně, Požadujeme: ideálně vyučení v oboru, praxe v obchodu výhodou, Nabízíme: platové ohodnocení od 15.000,- Kč/měs., stravenky v hodnotě 100,- Kč, pracovni volno 3 dny, příspěvek na praní pracovního oblečení, příspěvek na penzijní připojištění, půjčky pro zaměstnance, příspěvek na rekreaci a dětské tábory, příspěvek na masáže, odměny při životním a pracovním výročí, 2 x ročně kvalitativní prémie, poukázky na nákup zboží, věrnostní a jubilejní odměny, Kontakt telefonicky nebo e-mailem: Červenková Eva Bc. DiS., tel.: 311 548 710, životopis zaslat na adresu: e.cervenkova@coophorovice.cz. Pracoviště: Coop hořovice, družstvo/zbiroh, Majerové, č.p. 44, 338 08 Zbiroh. Informace: Eva Červenková, +420 311 548 710. Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 21 200 Kč Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) zedník. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21200 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Hrádek u Rokycan, Rokycanská 204, Požadujeme: vzdělání min. nižší střední odborné, vyučení dle požadované profese, Nabízíme: finanční ohodnocení dohodou od 21.200,- Kč/měs., příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 500,- Kč/měs., + 3 dny dovolené, další benefity po odpracovaných letech, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, Kontakt osobně na ocelárně Po-Pá od 7,00 hod do 12,00 hod: Honzíková Pavla, tel.: 702 052 472, 371 765 736, e-mail: honzikova.pavla@steel-holding.cz. Pracoviště: Válcovny trub chomutov, a.s./ hrádek, Rokycanská, č.p. 204, 338 42 Hrádek u Rokycan. Informace: Pavla Honzíková, +420 371 765 736,371 765 719.

Házená Rokycany doma propadla

Těškov deklasoval rezervu Břas

Šlágr okresu: Strašice – Zbiroh

Rokycansko - Šesté kolo má před sebou okresní přebor mužů v kopané. Nejzajímavější duel bude k vidění ve Strašicích, kam přijede vedoucí Zbiroh.

Plzeň byla lepší, ale se Spartou bere jen bod

Plzeň - Vyhrocený, vyhecovaný od začátku do konce byl páteční zápas mezi hokejovou Škodovkou a Spartou v Plzni.

Těškov je na špici okresní soutěže

Rokycansko - Fotbalová okresní soutěž pokračovala pěti zápasy, ale nad výsledkem jednoho z nich se vznáší otazník.