II. NHL: už jistý vítěz západní skupiny cestoval z Rokycan na jih. V Táboře se HC DAG pustil s domácími do gólové přeháňky, která však skončila v polovině utkání za stavu 3:3. Rozhodovat muselo prodloužení a v něm byl soupeř šťastnější. Třicet vteřin před sirénou udeřil počtvrté.

V neděli večer hraje vedoucí tým na domácím ledě. Od 17.30 hostí Milevsko.

Liga juniorů: stejní soupeři a téměř shodný průběh. V pátek večer se na táborském ledě radovali Jihočeši, kteří zdolali HC DAG 2:1.

Krajský přebor mužů: zatímco záloha HC DAG Rokycany odpočívala, přesunul se tým SKP do Třemošné. Zdolal tu Apollo Kaznějov 6:3!

Liga žáků: čtyřnásobná konfrontace s Příbramí nebyla z pohledu DDM moc úspěšná. Osmá třída prohrála doma 0:1, sedmáci venku vysoko 0:9 a šesťáci 1:5. Jen 9. třída Rokycan porazila Středočechy 3:1 (Nový, Soukup, Mandous).

Sdružený přebor juniorů a dorostenců: na rokycanském ledě hostili chlapci DDM vrstevníky z Veselí nad Lužnicí. Naši dorostenci vyhráli přesvědčivě 4:0, když se o góly postarali Nový, Červenka a dvakrát Fiala. Juniorka Rokycan se rozešla s Jihočechy smírně 2:2.

Sdružený přebor Plzeňska: muži Lipnice podlehli ŽPK Plzeň vysoko 4:9. V sobotu večer ale naplno bodovaly Strašice. Porazily JAM Plzeň 4:2.