Naši hokejisté měli svým hostitelům ze severu co vracet, neboť v prvním utkání na domácím ledě utrpěli porážku 4:7. Pokud si chtěli udržet naději na celkové vítězství v sezóně, museli ze zápasu vyjít vítězně.

TJ Apollo Kaznějov HC Rokycany 4:6 (0:2, 1:1, 3:3).

Branky: Matěj Sýkora, Pejchar, Miloš Sýkora a Adam Sýkora Bednář dvě, Štefl, Herzig, Dorňák a Kovář po jedné.

Asistence: Pejchar dvě, Urbánek, Miloš Sýkora a Krch Geltner tři, Kocman dvě, Bednář, Šindelář, Hofrajtr a Dorňák.

Oba celky v první třetině hrály opatrně, aby se vyvarovaly chyb a neumožnily soupeři vstřelit vedoucí branku. Rokycanští, kteří tentokrát po vyléčení některých zraněných hráčů nastoupili s kompletními třemi pětkami, byli kompaktnějším celkem a v sedmé minutě utkání vstřelil Štefl vedoucí branku po spolupráci s Bednářem a Geltnerem. Gól hosty uklidnil a přinesl nervozitu na hokejky domácích. V závěru této části naši borci využili přesilovou hru a vstřelili „do šatny" druhý gól.

Více ve čtvrtečním vydání Rokycanského deníku.