Právě s Třemošnou si Rokycanští poradili v minulém kole, které bylo zároveň vstupem do odvetné poloviny soutěže. A borci HK toužili protivníkovi ze severu regionu oplatit porážku z prvního duelu, což se jim povedlo.

HK Rokycany – Apollo Třemošná 9:3 (2:2, 6:0, 1:1). Zpočátku to na jednoznačnou záležitost nevypadalo. Kocman po asistenci Geltnera sice otevřel skóre už ve 26. vteřině, jenže za chvíli to bylo 1:1. Proti byl Koc po individuální akci a přestože Apollo znovu srovnalo, byl to jeho poslední důvod k radosti.

Junioři HC Rokycany
Junioři HC Rokycany vyrukují na Příbram. Kam o víkendu za hokejem?

V prostřední části totiž HK udeřil šestkrát. Nejprve dvakrát Hrubým (přihrávali Matoušek a Sklenička), pak Pondělíkem (Koc, A. Koukolík), Kocmanem (Geltner), Kocem (Pondělík, Kastner) a Matouškem (Sklenička, Hrubý). Demolici hostů završil ve 43. minutě Koukolík po spolupráci s Kocem. Protivník reagoval v 53. minutě, ale přesvědčivou výhru HK ohrozit nemohl!

Trestnou lavici zahřívalo během zápasu dvanáct provinilců a osm z nich bylo z Rokycan. Přesilovky 2:0, v oslabení 1:2 a zde je vítězná sestava HK: Karbulka (Kökörčený) — Kastner, Hošek, Petr, Zajíček, Sklenička, Martinec, Půst — Švík, Hrubý, Kocman, Koukolík, Pondělík, Geltner, Benedikt, Matoušek, Koc.