Nebude to mít lehké, protože do regionu se vrací ze II. ligy Klatovy a povede je zkušený Radek Kampf. Rokycany čeká premiéra 30. září v Plzni proti Apollu Kaznějov.

Pokud jde o krajskou soutěž, pospíšili si účastníci elitní skupiny A. Na domácím ledě zvládli úvodní zápasy oba zástupci okresu.

Mistr světa a držitel olympijského stříbra Bohuslav Ebermann ukazuje část své sbírky hokejových cenností.
Hokejová legenda Bohuslav Ebermann slaví 75. narozeniny

HC Rokycany - Saxana Group 12:3 (6:0, 0:1, 6:2). V první třetině borci pořádajícího klubu na ledě řádili. Při chuti byl autor tří branek Matoušek a jednou se prosadil Komanec, Hošek i Hrůza. V prostřední části HC zvolnil, ale po důrazné domluvě znovu kraloval. Poslední patnáctiminutovku vyšperkovali parádními góly dvakrát Krátký a Holý, jednou Josef Koukolík a znovu Matoušek.

Klabava - Líně 5:3 (1:1, 1:0, 3:2). Mužstvo DTJ vedlo od 7. minuty zásluhou Davida Šimonovského. Seveřané sice srovnali, ale Kubík ve 29. minutě opět rozjásal fanoušky Klabavy. nekola v úvodu poslední části zařídil stav 3:1, jenže Líně dokázaly vyrovnat. Až ve 42. minutě se prosadil Janda a šest vteřin před sirénou Marek.

Slovenský gólman Samuel Hlavaj čelí jedné z mnoha litvínovských šancí.
Premiéra v ohni střel. Gólman Hlavaj vytáhl na padesát zákroků

Ve 2. kole: HC Rokycany pojede v pátek 22. září do Plzně za Rapidem. Klabavu čeká až v neděli souboj s Luby na klatovském zimním stadionu.