O třídu níž, tedy v krajské soutěži, jsou účastníci rozděleni do tří výkonnostních kategorií. V té nejnižší sezona rychle skončila pro Příkosice. Mnohem lépe na tom byl Zbiroh v oddělení B a po zisku zlatých medailí může zvažovat návrat mezi ty nejlepší. Na dně ale skončil HC Strašice. A jsme u skupiny A, kde válčily týmy Klabavy a HC Rokycany. zatímco DTJ Klabava po statečném odporu vypadla v předkole play-off, přesvědčuje HC o svých kvalitách.

HC Rokycany - Malá Víska 4:3 (1:1, 3:1, 0:1). Na klatovském zimním stadionu ovládli naši vyslanci úvodní souboj (6:1) a odveta měla být formalitou. Jenže ve středečním večeru to soupeř nezabalil a trápil HC doslova do poslední vřeřiny. Ujal se vedení Petruškou, ale Holý po spolupráci s Krajčim a Dvořákem vyrovnal. Prostřední část patřila domácím, když Půst (A. Koukolík, Holý) bleskově zajistil družstvu těsně vedení. Kotěšovec stihl vyrovnat, ovšem ve 20. minutě Zikmund (Kačena, A. Koukolík) a ve 27. Alois Koukolík (Hanzlík) zajistili průběžné skóre 4:2. Závěrečná patnáctiminutovka se proměnila v urputnou, ale férově vedenou bitvu (na vyloučené pouze 2:2) a Malá Víska snižovala až v závěrečné minutě Kořínkem. Na vyrovnání jí však čas nezbyl.

Ilustrační foto
Starší žáci FC Rokycany rozesmutněli Klatovy

HC Rokycany je tedy ve finále! O titul si to rozdá pravděpodobně s Chotíkovem a první zápas se má uskutečnit ve středu 3. dubna na rokycanském zimním stadionu.