HC Rokycany - Sušice 4:1 (2:1, 1:0, 1:0). V neděli po poledni sledovali fanoušci neúprosnou bitvu s třinácti vyloučenými hráči. Hosté se ujali vedení v sedmé minutě Skuhrou, ale chvíli na to Alois Koukolík po spolupráci s Martinem Holým vyrovnal. Právě Holý se prosadil i šestnáct vteřin před klaksonem, když mu asistoval Petr Zikmund. V prostřední patnáctiminutovce se prosadili jen domácí. Ve 29. minutě rozjásal spoluhráče i příznivce Zikmund, na gólu se podíleli opět Holý a Martin Hošek. Vedení pak potvrdil ve 43. minutě znovu Koukolík, byli u toho Holý a Ondřej Hanzlík.

Sestava vítězů: Průcha (Kökörčený) — Němeček, Hefler, Komanec, J. Koukolík, Hošek, Černoch — Krátký, Šrédl, Martinák, Zikmund, A. Koukolík, Hanzlík, Hrůza, Němeček, Holý.

Hokejisté TJ Zbiroh. Ilustrační foto
Klabava zdolala HC Rokycany až v prodloužení, Zbiroh ztratil výhru v závěru

Malá Víska - Klabava 5:2 (1:1, 2:1, 2:0). Úvod vypadal pro borce DTJ nadějně. V oslabení se ujali vedení Biharym (Kratochvíl), ale soupeř ještě v první části srovnal krok. Také prostřední fáze byla vyrovnaná a na druhý gól domácích stihl rychle zareagovat Nekola (Rudolf). Tým od Klatovska měl pak zase navrch a těsný náskok pojistil dvěma slepenými góly kolem 40. minuty.

Složení DTJ Klabava: Novák (Volenec) — Anýž, Šimonovský, Hrdý, Kratochvíl — Konkol, Rudolf, Kubeš, Bihary, Průša, Nekola.

HK Rokycany, ilustrační foto
Rokycanští hokejisté drtili Čerty. Smutnější to bylo o třídu níž

V čele skupiny A je suverénní Chotíkov. Hned za ním se usadil HC Rokycany se šesti výhrami a dvěma porážkami. Klabava je čtvrtá (šest vítězství a tři nezdary).