HC Klatovy BHC Rokycany 6:8 (2:1, 3:4, 1:3).

Branky hostů: Dorňák 3, Kovář 2, Bednář, Geltner a Šindelář po jedné.

Asistence: Holý 4, Šindelář 2, Beran, Herzig, Kovář, Špaček a Zajíček po jedné.

Od úvodu střetnutí tahali naši chlapci otěže utkání za kratší konec. A tato situace vydržela čtyřicet minut!

Po úvodních seznamovacích minutách domácí šli v osmé minutě do vedení zásluhou Slavíka po samostatné akci. Naši borci však po minutě hry srovnali skóre na 1:1 a začínalo se znovu. Domácím se ještě do konce prvního dějství podařilo strhnout vedení na svoji stranu.

Polovinu druhé třetiny Klatovští diktovali tempo hry a využívali střelecké příležitosti. V polovině utkání svítil na tabuli průběžný stav 4:1! V brance Rokycan Mitáček vy- střídal Nováka, hráči v poli začali o výsledek bojovat a v této části bohaté na branky ještě stačily Rokycany srovnat skóre na 5:5.

V poslední části se v čase 46:21 hosté poprvé ujali v utkání vedení brankou kapitána mužstva Šindeláře. Domácí však za minutu v přesilové hře opět vyrovnali, tentokrát už naposledy. V závěrečných minutách dvěma brankami Dorňáka (jedna v přesilovce) strhli vítězství na svou stranu borci HC Rokycan a nadále zůstávají v čele krajské ligy bez porážky

I příští utkání sehrají hráči Rokycan na ledě soupeře. Nyní na zimním stadionu v Plzni- Košutce proti Apollu Kaznějov.