Baník Sokolov B – HK Rokycany 3:5 (2:1, 0:3, 1:1). Aklimatizace při výjezdu do sousedního kraje trvala hostům dlouho. Inkasovali v deváté minutě a chvíli na to přidali domácí druhou branku. Kontaktní gól naštěstí zaznamenal zkušený Kocman a borci HK se uklidnili. Hned ve 21. minutě vyrovnal Benedikt, aby se v závěru prostřední části prosadili Kocman s Matouškem. Baník ještě jednou zápas zdramatizoval a ve 47. minutě snížil. Proti byl ale Hrubý, který o tři minuty později rozhodl o konečném výsledku.

Branky a asistence HK: 19. Kocman (Geltner, Martinec), 21. Benedikt (Koc, Hrubý), 38. Kocman (Geltner, Švík), 40. Matoušek (Beránek, Koukolík), 51. Hrubý (Koc).

Plzeňský obránce Petr Zámorský.
Hopík za tři body. Může nás to nakopnout, říká Zámorský

Sestava HK Rokycany: Karbulka (Mitáček) — Nový, Kastner, Hošek, Martinec, Půst, Hanzlík — Beránek, Hrubý, Kocman, Koukolík, Geltner, Benedikt, Matoušek, Švík, Koc.

Další zápasy 3. kola: Domažlice - Cheb B 11:4, Mariánské Lázně - Třemošná 4:10, Ostrov - Apollo Kaznějov 5:3, Klatovy - Nejdek 2:5.

V sobotu 21. října: krajská liga pokračuje domácím vystoupením HK proti Třemošné. Začátek je v 17 hodin.