Hokejisté HK se v play-off krajské ligy nejprve potkávají s důvěrně známými a nepříjemnými seveřany.

Apollo Kaznějov – HK Rokycany 2:4 (1:2, 1:1, 0:1). V Plzni na Košutce se naši zástupci ujali vedení v sedmé minutě Švíkem (asistovali Kocman a Martinec). V minutě patnácté už to bylo 0:2, když se prosadil Pour po Vajnarově přihrávce.

´Domácí´ korigovali gólem do šatny a hned v nástupu do prostřední části se jim podařilo vyrovnat. Rokycany ale posadil do sedla kanonýr Kocman v polovině zápasu (asistence Švík) a až v 51. minutě se o definitivní podobu výsledku postaral Nový (přihrával Krýner).

„Utrápené a vydřené vítězství v utkání, kdy mužstva upřednostňovala defenzivu,“ hodnotil duel lodivod HK Richard Schwarz. Kvitoval delegaci extraligových rozhodčích, kteří konfrontaci zvládli.

Zítra: v sedmnáct hodin startuje na rokycanském ledě odveta. „Lze čeká bitvu jako řemen a chceme pochopitelně vyhrát, abychom si zajistili bezproblémový postup mezi elitní čtyřku,“ zve Schwarz fanoušky do ochozů.